MMA PLNajnowszeMMAEfektowny występ Karola Żołowskiego! W 40 sekund znokautował… ”Taxi Złotówę”! [WIDEO]

Efektowny występ Karola Żołowskiego! W 40 sekund znokautował… ”Taxi Złotówę”! [WIDEO]

W sobotę w Michałowie odbyła się gala USWM 33. W walce wieczoru wystąpił Karol Żołowski (4-1), który udanie odbudował się po pierwszej zawodowej przegranej. Reprezentant Berserkers MMA Team Suwałki błyskawicznie zastopował Szymona Września, który próbuje swoich sił w zawodowym MMA. 

Żołowski

Na tej samej gali kolejną walkę zawodową stoczył Piotr Kalenik (12-10), który skrzyżował rękawice z Krzysztofem Pietraszkiem (5-13). Ełczanin to przede wszystkim stójkowicz, który posiada mocne uderzenie. Pietraszek trafiał wysokimi kopnięciami, ale ”Hulk” należy do twardych zawodników. Kalenik przyjął parę uderzeń, zdobył obalenie i szybko wypracował dosiad. Pietraszek postanowił odklepać najprawdopodobniej z powodu urazu barku. 

Reakcja komentatorów:

https://twitter.com/Arkadiu06183745/status/1723718588308082783

Żołowski efektownie wraca!

W main evencie USWM 33 z efektownej strony pokazał się zawodnik wagi ciężkiej – Karol Żołowski (4-1). Zawodnik z Suwałk potrzebował zaledwie 40-sekund, aby pokonać Szymona Września. 

”Taxi Złotówa” znany jest przede wszystkim jako pogromca Marcina ”El Testosterona” Najmana oraz Dariusza ”Daro Lwa” Kazmierczuka. Szymon doznał szóstej przegranej z rzędu.

Wspomniane skończenie:

Całą galę USWM 33 możecie zobaczyć poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis