MMA PLKSWZnamy datę i miejsce organizacji KSW 71! Artur Szpilka w rozpisce!

Znamy datę i miejsce organizacji KSW 71! Artur Szpilka w rozpisce!

Wygląda na to, że znamy już datę i miejsce organizacji gali KSW 71! Kolejna gala polskiego giganta odbędzie się w jednym z najurokliwszych polskich miast.

KSW 71

Jak donosi bowiem portal ddtorun.pl, gala KSW 71 odbędzie się już 18 czerwca w Arenie Toruń. Informacja ta jednak nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzona.

Wskazane wyżej źródło donosi także, że jedną z walk imprezy – możliwe, że nawet i main eventem – będzie pojedynek debiutującego w walce w formule MMA Artura Szpilki z byłym rywalem z pięściarskiego ringu Sergieiem Radczenko.

O tym starciu Szpilka mówił już w magazynie Koloseum na Polsat Sport:

“Nie będę tego ukrywał, bo to było już ogłoszone, bo sam Martin już ogłosił, że mój debiut to będzie prawdopodobnie rewanż z Sergieiem Radczenko, więc super sprawa. On jest przede wszystkim stricte bokserem, a do tego ma dwie walki w MMA. Jedną wygrał, jedną przegrał. Nie będzie to debiutant tak jak ja, tylko ten stres debiutu ma już za sobą.”

Wygląda więc na to, że pozostaje nam jedynie oficjalne potwierdzenie KSW w sprawie gali w Toruniu.

Zanim jednak odbędzie się gala KSW 71, kibice zobaczą galę KSW 70, na której to zmierzą się dwie legendy organizacji – Mariusz Pudzianowski i Michał Materla. Ta impreza odbędzie się już 28 maja w łódzkiej Atlas Arenie.

Zobacz także:

Weteran UFC zapewnia: Robert Ruchała to jest gwiazda przyszłości!

Krzysztof Soszyński (26-12-1) w rozmowie z portalem InTheCage.pl podsumował sobotnią galę KSW 69. Weteran UFC był pod wielkim wrażeniem. Soszyński zapewniał, że był na wielu galach, ale właśnie ostatni event zapamięta na długo. 44-latek wychwalał Roberta Ruchałę (7-0) wskazując go na przyszłą gwiazdę polskiego MMA.

Pierwsza konferencja HIGH League 3 już 4 maja w Warszawie!

Pierwsza konferencja przed galą HIGH League 3 odbędzie się już 4 maja w Warszawie. Na równo miesiąc przed galą zawodnicy spotkają się w teatrze na ul. Nowogrodzkiej 49. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis