MMA PLRoyal DivisionLubin kolejnym miastem, który odrzucił możliwość zorganizowania gali Royal Division

Lubin kolejnym miastem, który odrzucił możliwość zorganizowania gali Royal Division

To już pewne! Lubin jest kolejnym miastem, który odrzucił możliwość zorganizowania kontrowersyjnego projektu freak fightowego jakim na polskim rynku ma być Royal Division. To właśnie ta organizacja miała doprowadzić do symbolicznej walki sobowtórów Władimira Putina i Wołodymira Zełenskiego, czyli przywódców Rosji i Ukrainy, które znajdują się obecnie w stanie wojny.

Royal Divison

O projekcie tym zaczęło być głośno, kiedy to Antek Królikowski, do niedawna włodarz Royal Division przedstawił walkę wieczoru pierwszej gali tego organizatora. Tą miało być starcie sobowtórów Putin vs Zełenski.

Po ogromnej fali krytyki, Królikowski wycofał się z projektu Royal Divison, miasto Opole odmówiło organizacji wydarzenia, a Royal Divison zrezygnowało ze starcia Putina z Zełenskim. Oczywiście starcia sobowtórów.

Lubin kolejnym miastem, który odrzucił możliwość zorganizowania gali Royal Division

Royal Divison zmuszone było zmienić miasto-gospodarza swojej imprezy. Wybór padł na Lubin, który 30 kwietnia miał wynająć właścicielom organizacji halę sportową przy miejscowej Szkole Podstawowej nr 14.

Jednak i Lubin zdecydował się nie współpracować z Royal Divison, co czytamy w oświadczeniu Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie:

“Kilka dni temu wpłynęła do nas prośba o wynajęcie hali sportowej przy SP 14 na organizację gali sportów walki. Po rozpoczęciu sprzedaży biletów przez organizatora wydarzenia okazało się, że wydarzenie to jest realizowane przez podmiot, który chciał przeprowadzić kontrowersyjną walkę sobowtórów prezydentów Rosji i Ukrainy. Dziś nie ma znaczenia czy ta walka się odbędzie, czy też nie. Nie ma zgody na organizację tego typu wydarzeń w Lubinie, w związku z tym podjęliśmy decyzję o natychmiastowym rozwiązaniu umowy z organizatorem.” – czytamy w oświadczeniu.

Kilka dni temu wpłynęła do nas prośba o wynajęcie hali sportowej przy SP 14 na organizację gali sportów walki. Po…

Posted by RCS Regionalne Centrum Sportowe on Monday, April 25, 2022

Zobacz także:

Będzie walka Paweł Jóźwiak vs Marcin Najman! Za nami I Konfrontacja właścicieli przed starciem [WIDEO]

Wszystko wskazuje na to, że w końcu doczekamy się sfinalizowania konfliktu między dwoma właścicielami polskich organizacji mieszanych sztuk walki w klatce! Paweł Jóźwiak i Marcin Najman mają za sobą I Konfrontację przed ich planowanym starciem!

Bellator 278 – wyniki. Liz Carmouche nową mistrzynią. Kontrowersyjne przerwanie? [WIDEO]

W Honololu odbyła się gala Bellator 278. Była to pierwsza z dwóch gal Bellatora zaplanowana na Hawajach w ten weekend. Przerwanie w walce wieczoru wzbudziło jednak sporo kontrowersji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis