MMA PLMariusz PudzianowskiZłe wieści od Mariusza Pudzianowskiego. Zawodnik przekazał niepokojące informacje nt. swojego stanu zdrowia

Złe wieści od Mariusza Pudzianowskiego. Zawodnik przekazał niepokojące informacje nt. swojego stanu zdrowia

Hiobową wiadomość przekazał Mariusz Pudzianowski. Były strongman zdradził, że musiał przejść operację i nie wiadomo, kiedy ponownie zawita do okrągłej klatki KSW!

Pudzianowski złe wieści
Foto: KSW

Mariusz Pudzianowski ostatnich dwóch występów do udanych zaliczyć nie może. Pod koniec zeszłego roku szybko przegrał z Mamedem Khalidovem, a kilka miesięcy później musiał uznać wyższość Artura Szpilki na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2.

Kłopoty Pudziana?

Ostatnio przestrzeń medialną obiegły słuchy o możliwych problemach zdrowotnych najsilniejszego człowieka świata. Na profilach Pudzianowskiego panowała grobowa cisza, ale kibice nie dawali za wygraną, dopytując o szczegóły – i opłaciło się.

Mariusz przemówił do ludu, tłumacząc, co mu dolega. Okazuje się, że Pudzianowski przeszedł operację kolana i czeka go okres rekonwalescencji.

Wsiadam na mojego rumaka i mogę zrobić 6-8 kilometrów. Pytacie, dlaczego tak jest? Trzeba było zrobić sobie lekki serwis kolana. Czasami coś się popsuje, trzeba było poprzeszywać. Teraz jest czas rehabilitacji. Komu w drogę, temu czas. 8km mnie czeka, potem ciężarki, a potem do rehabilitanta.

Mariusz Pudzianowski – Instagram

ZOBACZ TAKŻE: Szpilka nie zawalczy już w tym roku! Czeka go kolejna operacja: Już mam tego dość… [WIDEO]

Nie od dziś wiadomo, że Mariusz haruje jak zły. Niestety, wiek robi swoje, a czasu się nie oszuka. Ogromna intensywność pracy w połączeniu z ambicją – często kończy się w taki sposób. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć szybkiego powrotu do pełni sił.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis