MMA PLNajnowszeArtur SzpilkaSzpilka nie zawalczy już w tym roku! Czeka go kolejna operacja: Już mam tego dość… [WIDEO]

Szpilka nie zawalczy już w tym roku! Czeka go kolejna operacja: Już mam tego dość… [WIDEO]

Mamy złe informacje… Artur Szpilka w mediach społecznościowych wyjawił, że już w tym roku nie stoczy walki. ”Szpila” miał wystąpić na grudniowej gali KSW. Pięściarz z Wieliczki przejdzie kolejną operację kręgosłupa.

Szpilka

Szpilka postanowił definitywnie skupić się na karierze w mieszanych sztukach walki i trzeba przyznać, że wygląda to dobrze. W ostatnim starciu Artur zmierzył się z weteranem KSW i doświadczonym zawodnikiem MMA – Mariuszem Pudzianowskim, który był znacznym faworytem. ”Szpila” przetrwał ciężkie chwilę i w drugiej odsłonie znalazł sposób na pokonanie przeciwnika.

Artur stoczył też jeden pojedynek w freak fightach. Była to jego druga walka w mieszanych sztukach walki. ”Szpila” wystąpił na gali High League, gdzie zmierzył się z Denisem Załęckim. Na początku było naprawdę spokojnie i był pełen szacunek. Tuż przed walką zaczął się spór oto kto pierwszy wejdzie do klatki. ”Bad Boy” liczył, że on będzie mógł wyjść drugi, bowiem ma kontuzje i nie chciałby długo czekać na Artura tylko od razu walczyć. Ostatecznie Szpilka postawił na swoim.

Szpilka informuje!

Artur Szpilka w mediach społecznościowych poinformował, że czeka go kolejna operacja.

Siemaneczko słuchajcie. Niestety miałem wrócić do klatki w grudniu, ale poinformowałem już przeciwnika i federację KSW, więc mogę wam powiedzieć… We wtorek przejdę operację kręgosłupa znowu. Sport to zdrowie… niestety utracone. Byłem się jeszcze ratować. Zamrozili mi nerw w Szczecinie. Była super poprawa przez co nie czułem tego bólu, no ale poszedłem i rozwaliłem to bardziej. Niestety będzie operacja wycięcia tej przepuchliny pod mikroskopem. Co mogę wam powiedzieć? Już mam tego serdecznie dość, bo tych operacji już miałem tyle. To już będzie moja 12, lub 13 operacja pod pełnym znieczuleniem. No, ale to jest jedyna szansa, aby wrócić do w pełni treningów. Pozdrawiam.

Cała wypowiedź poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis