MMA PLNajnowszeFAME MMAPudzianowski zawalczy na gali FAME MMA 20? Rzecznik freakowej organizacji odpowiada!

Pudzianowski zawalczy na gali FAME MMA 20? Rzecznik freakowej organizacji odpowiada!

W ostatnim czasie pojawiły się informacje o potencjalnym pojedynku Mariusza Pudzianowskiego na jubileuszowej gali FAME MMA 20. Teraz wszystko zostało wyjaśnione i skomentowane przez rzecznik prasowej freakowej organizacji.

Pudzianowski

Pudzianowski ostatnio w rozmowie z Krzysztofem ”Fericze” Ferencem na kanale Olimp Sport Nutrition został zapytany o freak fighty, które budzą w naszym kraju duże zainteresowanie. 

Doświadczony zawodnik mieszanych sztuk walki zaznaczył, że nie ma nic do organizacji freak fightowych, lecz dodał, że jeszcze dobre parę lat temu nie byłoby do pomyślenia to co się dzieje teraz. Pudzianowski zapewnia, że dużo to świadczy o ludziach, którzy śledzą i oglądają wspomniane gale.

Nie mam nic przeciwko freak fightom jako organizacjom freak fightowym, dlatego że niech sobie chłopaki trenują – nie mi to jest oceniać co tam się dzieje. Kto chce, niech sobie to ogląda. Jest czasami to żenujące, ale kto jest żenujący? Ci co biorą udział czy Ci co oglądają? Zadajmy sobie teraz pytanie skoro chcą oglądać gołą dupę, to niech sobie oglądają. To tylko świadczy o tych oglądających co to jest. Co w tym ciekawego jest? Też ostatnio oglądałem coś takiego, że niby ktoś ledwo wyszedł ze stanu jakiegoś alkoholowego i co chcesz oglądać? To tylko świadczy o tych osobach, które chcą sobie to oglądać. Jak chcesz to idź pod kiosk, pod monopol i pooglądaj to. Jeszcze za to płacisz, to tylko świadczy o tych ludziach, którzy to oglądają. Oczywiście niech sport będzie, jedno, drugie, ale co w tym ciekawego, że dwóch meneli pijanych w cudzysłowiu idzie bić się. Co w tym fajnego jest? Ja nie widzę nic fajnego! A jeszcze ta młodzież czy ktokolwiek chce to oglądać. Kiedyś za moich czasów byłoby to napiętnowane i, gdzieś po prostu wywalone do lasu, a teraz chcą to oglądać. Jak chcą to oglądać, to życzę tym oglądającym powodzenia i niech sobie tak żyją. Ja w swoim otoczeniu nie pozwolę na takie zachowania, żeby coś takiego działo się. Chcą to sobie robią, to nie jest mój interes, ja świata nie uzdrowię. Życzę takim ludziom powodzenia.        

Wszystko jasne!

Michał Jurczyga rzecznik prasowy FAME MMA w rozmowie z Super Expressem został zapytany o pojawiające się plotki w internecie.

Mowa oczywiście o potencjalnej walce Mariusza Pudzianowskiego na zbliżającej się 20 edycji.

Rzecznik zapewnił, że nie jest to prawda, a organizacja nie prowadzi rozmów z weteranem FAME.

Na ten moment władze federacji nie prowadzą żadnych rozmów z Mariuszem Pudzianowskim na temat ewentualnej współpracy

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis