MMA PLNajnowszeKSWPudzianowski odrzucił propozycję z freak fightowych organizacji: Pieniądze to nie wszystko!

Pudzianowski odrzucił propozycję z freak fightowych organizacji: Pieniądze to nie wszystko!

Mariusz Pudzianowski (17-9) szykuje się do swojego następnego pojedynku w największej organizacji w naszym kraju. Weteran KSW w ostatnim czasie był kuszony propozycjami z freakowych organizacji. Były to oferty z wysoką stawką finansową, ale były strongman postanowił odmówić.

Pudzianowski

46-latek w najbliższej walce będzie chciał wrócić na odpowiednie tory. Przypomnijmy, że jeszcze nie tak dawno w internecie pojawiały się informacje o potencjalnej walce Pudziana na jubileuszowej gali FAME MMA 20. Szybko jednak rzecznik prasowy FAME zapewnił, że to kłamstwo i nie są prowadzone negocjacje z gwiazdą KSW.

Pudzianowski w grudniu 2022 roku, podczas KSW 77 stoczył hitowy pojedynek z Mamedem Khalidovem. Pudzianowski już po niecałych dwóch minutach musiał uznać wyższość podopicznego Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego.

Mariusz ostatni pojedynek odnotował na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2, gdzie skrzyżował rękawice z byłym pretendentem do mistrzostwa świata w boksie. Mowa oczywiście o Arturze Szpilce, dla którego była to trzecia zawodowa walka w MMA. Pudzianowski przeważał, ale w drugiej rundzie ”Szpila” wykorzystał okazję i zakończył pojedynek przed czasem.

Pudzianowski: Proponują mi dużo większe pieniądze niż w KSW!

Mariusz Pudzianowski na kanale Olimp wyjawił, że w ostatnim czasie propozycją kusiły go freak fightowe organizacje. To nie koniec, bowiem przyznał, że były to propozycje większych pieniędzy niż w KSW, ale ostatecznie postanowił odmówić.

Przychodzą do mnie federacje freakfightowe. Proponują mi dużo większe pieniądze niż w KSW. Już jedna była federacja, druga. Nie, dziękuję. Małą łyżką, najem się. Chochlą bym się udławił (…) Pieniądze to nie wszystko. Jak już dochodzisz do pewnego etapu, coś więcej się liczy niż pieniążki. Pieniążki mam, wystarczy mi. A później się liczy coś więcej. Zaufanie budujesz dwadzieścia lat (…) [Mówi o KSW] Nigdy się na nich nie zawiodłem. Pracujemy razem piętnaście lat i de facto mi umowa jest niepotrzebna.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis