MMA PLNajnowszeKSW”GOAT” z GROMDY kolejny raz nawołuje! Chodzi o walkę z Pudzianowskim!

”GOAT” z GROMDY kolejny raz nawołuje! Chodzi o walkę z Pudzianowskim!

Największa organizacja w naszym kraju będzie zainteresowana? Mariusz Pudzianowski już niebawem wróci do klatki KSW. Martin Lewandowski wyjawił, że już niebawem poznamy szczegóły kolejnego startu Mariusza. Ponadto jeden z właścicieli zaznaczył, że będzie to najpewniej rywal z poza naszej ojczyzny. Teraz jednak już nie pierwszy raz do walki z Pudzianowskim nawołuje weteran organizacji GROMDA – Łukasz Parobiec.

Parobiec

Parobiec już parę razy w przeszłości rzucał wyzwanie w kierunku Pudzianowskiego.

@pudzianofficial kręcisz promotorzy kręcą nosem, że @phildefriesmma za mocny , że @szymonkolecki za mocny , że @erkojun nie ma co bo już przegrał. Tutaj ja właśnie G.O.A.T jak za starych czasów uderzam Cię rękawiczką w twarz i rzucam Ci dżentelmeńskie wyzwanie. Moja propozycja to gołe pięści 🤷🏼‍♂️ jeżeli nie lubisz , może Ci nie pasuje, może się boisz , możemy MMA , dla mnie wszystko jedno 👊 wyzwanie rzucone bez zbędnego gadania i z szacunkiem 🙏 Walczyłem w wielu dyscyplinach walki i rzucam Ci wyzwanie 👊👊👊

@pudzianofficial myślę , że już czas bo się zestarzejemy 😜👊💥👊💥@ksw_mma@gromda.tv@pitbullsports – pisał już w przeszłości Parobiec.

Parobiec ponownie nawołuje!

Jak widać nie brakuje chętnych do starcia z Mariuszem Pudzianowskim. Łukasz Parobiec już nie pierwszy raz nawołuje do starcia z Mariuszem.

Zrobił to oczywiście z szacunkiem i uznaniem.

@pudzianofficial lets make IT , @ksw_mma is waiting for IT staruszku 👊🏼👊🏼👊🏼💯💯💯💪🏼💪🏼💪🏼#handsomebastard#teamgoat#ksw#fighter#warrior#kratos#godofwar#respect#szacunek

Parobiec w ostatniej walce stanął przed szansą mistrzowską w organizacji walk na gołe pięści. ”GOAT” przegrał przed czasem z mistrzem Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem, który już nie pierwszy raz udowodnił swój wielki potencjał.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis