MMA PLJan BłachowiczZirytowany Adesanya o zestawieniu z Błachowiczem: Poczułem każdą ku*rwa siłę, jaka istnieje! 

Zirytowany Adesanya o zestawieniu z Błachowiczem: Poczułem każdą ku*rwa siłę, jaka istnieje! 

Israel Adesanya (20-0) skomentował swoją zbliżającą się walkę. Nigeryjczyk postanowił, że przejdzie do wyższej kategorii wagowej. ”Izzy” szóstego marca zmierzy się z Janem Błachowiczem (27-8). Polak stanie do pierwszej obrony pasa w wadze półciężkiej.

Błachowicz

37-latek pas kategorii półciężkiej zdobył pod koniec września. Podczas UFC 253 w Abu Dhabi potwierdził, że może nie tylko rywalizować z najlepszymi, ale też z nimi wygrywać! Polak w drugiej rundzie zdemolował mocnego Dominicka Reyesa (12-2). Błachowicz pokazał wszystkim niedowiarkom co to znaczy legendarna polska siła!

W pierwszej rundzie mieliśmy dużo niskich kopnięć z obu stron. Polak już nie pierwszy raz pracował uderzeniami na tułów – co robiło wrażenie. Amerykanin co jakiś czas chciał zaskoczyć high-kickiem.

W drugiej odsłonie pojedynek zdecydowanie się otworzył. Błachowicz wchodził już w mocne wymiany i ruszał z prostymi. Reyes był w opałach – po mocnym kopnięciu na jego ciele zobaczyliśmy widoczne zaczerwienienia. Błachowicz jednym z potężnych ciosów naruszył rywala. ”Cieszyński Książę” wyczuł chwile i poszedł za ciosem. Był to idealny moment! Reyes na deskach, a Błachowicz kończy dzieła zniszczenia..

Adesanya o walce z Błachowiczem: To ta sama narracja!

Israel Adesanya (20-0) w rozmowie z Combat TV został zapytany o nadchodzące starcie z Janem Błachowiczem (27-8). ”Izzy” był zirytowany, gdy ponownie wspomniało się o Legendarnej Polskiej Sile!

Ciągle o tym słyszę. Wszyscy powtarzają, że o, teraz mierzy się z polską siłą. Z legendarną polską siłą! Ja miałem już brazylijską siłę. Miałem tę kubańską siłę. Poczułem australijską siłę. Amerykańską siłę. Każdą inną, kurwa, siłę, jaka istnieje. Siła, siła, siła. To ta sama narracja, który wszyscy mieli wcześniej przez całą moją sportową karierę. ”’O, polska siła!”. I tak dalej. A to nic nowego. To samo gówno. 

Adesanya ponadto powiedział, że styl naszego reprezentanta jest po prostu dziwaczny, ale ma już na to odpowiednie antidotum.

Tym, co natomiast podoba mi się w tym gościu, jest to, że jest dziwaczny. Bardzo dziwaczny. Mam jednak gościa, Blooda Diamonda, który który jest moim klubowym kolegą. I jest super dziwaczny. Więc dam sobie radę z tego rodzaju gównem.

Israel Adesanya (20-0) prawowity tytuł w kategorii średniej obronił dwukrotnie. Nigeryjczyk po 5-rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał Yoela Romero. Wielu kibiców spodziewało się wielkiego widowiska, a zakończyło się 25-minutową nudą. Ta walka nie będzie wspominana latami.. Pełna dominacja była w ostatniej walce Adesanyi, który w drugiej odsłonie skradł zero Paulo Costy (13-1). Israel od początku korzystał ze swojej największej broni – niskie kopnięcia, które spowodowały spustoszenie!

Zobacz także:

“Jeden z nich powinien wyzwać McGregora” – Daniel Cormier daje radę dwóm zawodnikom wagi lekkiej

“Jeden z nich powinien wyzwać Conora McGregora” – tak brzmi rada byłego podwójnego mistrza UFC, Daniela Cormiera do dwóch zawodników, którzy 23 stycznia zawalczą na gali UFC 257, którą promuje rewanż między Dustinem Poirierem a Conorem McGregorem.

Gwiazda KSW pomaga Błachowiczowi w przygotowaniu do Adesanyi: Bardzo dobrze go naśladuje

Gwiazda KSW pomaga Janowi Błachowiczowi w jego przygotowaniach do obrony mistrzowskiego pasa UFC w walce z mistrzem wagi średniej Israelem Adesanyą. Zawodnik tej jest mocno chwalony przez cieszynianina.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis