MMA PLNajnowszeIzu UgonohGwiazda KSW pomaga Błachowiczowi w przygotowaniu do Adesanyi: Bardzo dobrze go naśladuje

Gwiazda KSW pomaga Błachowiczowi w przygotowaniu do Adesanyi: Bardzo dobrze go naśladuje

Gwiazda KSW pomaga Janowi Błachowiczowi w jego przygotowaniach do obrony mistrzowskiego pasa UFC w walce z mistrzem wagi średniej Israelem Adesanyą. Zawodnik tej jest mocno chwalony przez cieszynianina.

Gwiazda KSW pomaga Błachowiczowi
Foto: Instagram

Jan Błachowicz do pierwszej obrony tytułu mistrzowskiego stanie już 6 marca na gali UFC 259. Tam w walce wieczoru gali z aż trzema walkami mistrzowskimi (!) skrzyżuje rękawice z Israelem Adesanyą – niepokonanym mistrzem wagi średniej.

Na starcie dwóch mistrzów UFC cały świat mieszanych sztuk walki już ostrzy sobie zęby!

Gwiazda KSW pomaga Błachowiczowi w przygotowaniu do walki z Adesanyą

Żeby dobrze się przygotować na takiej przeciwnika, jakim jest Israel Adesanya, potrzebne są odpowiednie przygotowania. O tych Jan Błachowicz opowiedział w rozmowie z TVP Sport, gdzie przekazał, który zawodnik z Warszawskiego Centrum Atletyki najwierniej naśladuje Nigeryjczyka w sparingach.

Tym jest gwiazda KSW – Izu Ugonoh, który ma za sobą udany debiut w klatce polskiego giganta:

“Jest dobry kickbokserem, z mega przeszłością w boksie. Stójkę ma na najwyższym poziomie. Wagowo jest cięższy od Adesanyi, ale zasięg ma taki sam i bardzo dobrze go naśladuje, symuluje. Przede wszystkim jest też na miejscu. Mam też jeszcze sparingpartnerów, którzy są lżejsi, szybsi i fajnie naśladują Israela, tak że na pewno będę gotowy na te jego sztuczki.”

Cała rozmowa TVP Sport z Janem Błachowiczem do sprawdzenia -> TUTAJ.

Zobacz także:

Ile Jan Błachowicz zdobył punktów w Plebiscycie na Sportowca Roku? Są szczegółowe wyniki!

Jesteście ciekawi ile Jan Błachowicz zdobył ostatecznie punktów w Plebiscycie na Sportowca Roku 2020 w Polsce? W sobotę odbyła się Gala Mistrzów Sportu, na której wyłoniono najlepszego sportowca Polski w minionych 12 miesiącach.

Jan Błachowicz siódmy w Plebiscycie Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Polski 2020

Mistrz kategorii półciężkiej UFC, Jan Błachowicz (26-8) zajął siódme miejsce w 86. Plebiscycie Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Polski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis