MMA PLConor McGregor“Jeden z nich powinien wyzwać McGregora” – Daniel Cormier daje radę dwóm zawodnikom wagi lekkiej

“Jeden z nich powinien wyzwać McGregora” – Daniel Cormier daje radę dwóm zawodnikom wagi lekkiej

“Jeden z nich powinien wyzwać Conora McGregora” – tak brzmi rada byłego podwójnego mistrza UFC, Daniela Cormiera do dwóch zawodników, którzy 23 stycznia zawalczą na gali UFC 257, którą promuje rewanż między Dustinem Poirierem a Conorem McGregorem.

powinien wyzwać McGregora
Foto: Facebook/ Conor McGregor

Gala UFC 257 odbędzie się na Wyspie Yas w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

“Jeden z nich powinien wyzwać McGregora” – Daniel Cormier daje radę dwóm zawodnikom wagi lekkiej

Co-main eventem wspomnianej walki będzie pojedynek w wadze lekkiej między Michaelem Chandlerem a Danem Hookerem. Zdaniem Cormiera, starcie to zorganizowano w idealnym dla tej dwójki momencie.

“DC” uważa, że po tej walce zwycięzca tej walki powinien wyzwać Conora McGregora:

“To, ze Chandler jest w co-main evencie, to stawia go w idealnym miejscu. Dana Hookera też. Jeśli byłbym Danem Hookerem i wygrałbym to starcie, to absolutnie zacząłbym gadać o McGregorze. Ktokolwiek z wagi lekkiej wygra swoją walkę na tej gali, to powinien gadać o McGregorze, a McGregor nie ma możliwości nie odpowiadać na te zaczepki. Na pewno powie coś w odpowiedzi, w kontrze. Powie coś i od razu podniesie cię medialnie.”

Zobacz także:

Sorry Joanna, Dana White ma inny plan dla Weili Zhang

Niestety dla Joanny Jędrzejczyk, prezes UFC Dana White ma zupełnie inny plan dla Weili Zhang niż natychmiastowy rewanż z Polką. Jędrzejczyk zapewne przyjdzie zatem dłużej czekać na kolejną walkę o pas mistrzowski wagi słomkowej.

Gwiazda KSW pomaga Błachowiczowi w przygotowaniu do Adesanyi: Bardzo dobrze go naśladuje

Gwiazda KSW pomaga Janowi Błachowiczowi w jego przygotowaniach do obrony mistrzowskiego pasa UFC w walce z mistrzem wagi średniej Israelem Adesanyą. Zawodnik tej jest mocno chwalony przez cieszynianina.

Nagrody MMA.pl 2020 POLSKA: Walka Roku – Fenomenalne starcie Joanny Jędrzejczyk i Weili Zhang [WIDEO]

Joanna Jędrzejczyk (16-4) i Weili Zhang (21-1) podczas gali UFC 248 w Las Vegas dały niesamowity pokaz. Panie przyćmiły późniejszych bohaterów walki wieczoru, czyli Israela Adesanyę i Yoela Romero. Polka i Chinka wytrąciły też argumenty największym malkontentom kobiecego MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis