MMA PLPrime Show MMAZiemowit Kossakowski zapowiada powrót: Mniej melanży i będzie cacy!

Ziemowit Kossakowski zapowiada powrót: Mniej melanży i będzie cacy!

Ziemowit Kossakowski nie powiedział ostatniego słowa! Były dziennikarz TVP Info na instagramie zapowiada powrót. Piast zapewnia, że tym razem nie zawiedzie i weźmie na poważnie przygotowania do freakowego starcia.

Kossakowski

Kossakowski ma nadzieje, że na drugiej edycji PRIME SHOW MMA dojdzie do jego rewanżowego starcia z Jasiem Kapelą, który póki co nie jest otwarty na takie rozwiązanie. Na Ziemowita spadła krytyka po tym jak dużo krzyczał i zapowiadał przed walką, a wyszło… jak wyszło.

Kossakowski zapowiada!

Ziemowit Piast Kossakowski zamieścił kolejny wpis w mediach społecznościowych. Kossakowski zapowiada powrót i mniej… melanży.

Jeszcze chwila rekonwalescencji i wracam do obowiązków 💪💪💪. Mniej melanży i będzie cacy😎😎. Od przyszłego tygodnia ruszam już na matę, do lipca zostało mało czasu, a trzeba zmyć ujmę. @primemma.pl do zobaczenia!

Od początku mieliśmy chaos. Widać było jednak, że Kapela wziął na poważnie przygotowania do tego starcia. Była próby duszenia, a ostatecznie dosiad. Jaś nie wypuścił już okazji z rąk. Po kolejnych uderzeniach sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Zobacz także:

Conor McGregor dostanie walkę o pas? Dana White nie wyklucza takiej opcji!

Conor McGregor (22-6) już niebawem może wrócić do klatki największej organizacji na świecie. Reprezentant Irlandii będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatnich dwóch bolesnych przegranych. McGregor mimo gorszej serii dostanie szansę mistrzowską?

Karygodna walka w Rosji! Do klatki wpuścili 55-latkę z młodym chłopakiem! [WIDEO] Widzieliście?

W Rosji odbyła się kolejna gala Epic Fighting Championship. Nie brakowało oczywiście kontrowersyjnych zestawień, ale to już była gruba przesada…

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis