MMA PLConor McGregorConor McGregor dostanie walkę o pas? Dana White nie wyklucza takiej opcji!

Conor McGregor dostanie walkę o pas? Dana White nie wyklucza takiej opcji!

Conor McGregor (22-6) już niebawem może wrócić do klatki największej organizacji na świecie. Reprezentant Irlandii będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatnich dwóch bolesnych przegranych. McGregor mimo gorszej serii dostanie szansę mistrzowską?

White

To jest ciężki okres w karierze 33-latka. Mowa o dwóch bolesnych przegranych z Dustinem Poirierem. Były podwójny mistrz UFC w Abu Dhabi został znokautowany, a w ostatnim starciu doznał poważnej kontuzji. Pod koniec pierwszej odsłony doszło do złamania kości piszczelowej.

White zabiera głos!

Dana White w rozmowie z dziennikarzem Johnem Morganem został zapytany o potencjalną walkę Conora McGregora (22-6) o pas wagi lekkiej. Prezydent UFC nie wyklucza takiego scenariusza, lecz wszystko zależy od mistrza. Jeżeli Charles Oliveira (32-8) nadal będzie championem i będzie chciał starcia z ”Notoriousem” – to White nie widzi żadnych przeszkód.

Zależy kto będzie mistrzem. Mistrz też ma coś do powiedzenia w tym temacie. Kto nim będzie, jak Conor wróci? Jak Oliveira nadal będzie miał pas, to może będzie tego chciał? Nie wiem, zobaczymy, co się wydarzy.

Zobacz także:

Najman pokazał w jakiej koszulce wyjdzie do walki z Miśkiem z Nadarzyna na MMA VIP 4. Putin przekreślony! Widzieliście?

Marcin Najman pokazał w jakiej koszulce wyjdzie do nadchodzącej walki z byłym gangsterem Miśkiem z Nadarzyna. Starcie podstarzałego, bo ponad 60-letniego mężczyzny z przeżywającym wieczną drugą młodość “El Testosteronem” już w najbliższą sobotę.

Gina Carano ma swoje teorie! Twierdzi, że inwazja Rosji na Ukrainę jest wynikiem spisku! Co wy na to?

Gina Carano (7-1) również zabrała głos w mediach społecznościowych. Była zawodniczka MMA wypowiedziała się o sytuacji na Ukrainie, która w czwartek nad ranem została zaatakowana przez Rosję. 39-latka ma swoją teorię. Carano uważa, że inwazja Rosji jest wynikiem spisku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis