MMA PLNajnowszePrime MMA“Prezes” Paweł Jóźwiak zdradza swoją kolejną twarz. Podobno w tym jest “debeściak”!

“Prezes” Paweł Jóźwiak zdradza swoją kolejną twarz. Podobno w tym jest “debeściak”!

“Prezes” Paweł Jóźwiak nie potrafił ukryć emocji i zapanować nad kipiącym testosteronem po wygranej na gali PRIME MMA 8 i zdradził przy okazji swoją kolejną twarz!

Paweł Jóźwiak

Jóźwiak w minioną sobotę na gali PRIME MMA 8 pokonał przed czasem Jakuba “Japczana” Piotrowicza, odnosząc kolejną wiktorię w swojej freakowej karierze.

Po gali w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim zdradził natomiast swoją kolejną twarz. Twarz, w której – jak sam potwierdził – jest “debeściak”!

“Prezes” Paweł Jóźwiak zdradza swoją kolejną twarz. Podobno w tym jest “debeściak”!

O co chodzi? Ano Paweł Jóźwiak zdradził, że w konfrontacjach na ulicy, bez żadnych zasad jest bardziej skuteczny niż w oktagonie w walkach na zasadach sportowych i z sędzią.

Oto co powiedział w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim:

“Uwierz mi, że na ulicy jestem trzy razy bardziej skuteczny niż w oktagonie. Naprawdę. Mam tam spore doświadczenie. W oktagonie to dopiero się uczę, mam dopiero dziewięć walk, jest coraz lepiej, dzisiaj to pokazałem. Ale na ulicy to ja umiem w te klocki. Trener może potwierdzić. Dzisiaj powiedział: Ty jesteś ulicznikiem, który już trochę lizną tego sportu. Także dzisiaj rób ulicę w połączeniu z tym, czego się nauczyłeś!”

Pod koniec wywiadu dodał:

“Chuliganem jestem najlepszy, tam jest skuteczność! W chuligance jestem debeściak. Tego się nie zapomina. W ringu jeszcze dużo muszę się nauczyć. Jest coraz lepiej, ale to lata świetlne pracy przed mną. Ale w chuligance to mi dobrze idzie.”

Cała rozmowa do sprawdzenia poniżej:

A Wy jesteście fanami postaci Pawła Jóźwiaka? Jak myślicie, jak daleko dojdzie on w swojej freakowej karierze?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis