MMA PLFreak FightKarygodna walka w Rosji! Do klatki wpuścili 55-latkę z młodym chłopakiem! [WIDEO]

Karygodna walka w Rosji! Do klatki wpuścili 55-latkę z młodym chłopakiem! [WIDEO]

W Rosji odbyła się kolejna gala Epic Fighting Championship. Nie brakowało oczywiście kontrowersyjnych zestawień, ale to już była gruba przesada…

Rosja

Na poprzednich edycjach odbyły się takie zestawienia jak: 2 vs 1, walka kobiety z mężczyzną czy kobieta kontra dziadek z wnuczkiem. Czy jest tu jakaś granica? Wydaje się, że nie, a dalszych pomysłów na szalone walki ze strony rosyjskich właścicieli nie będzie brakowało. Warto wspomnieć, że gala Epic Fighting Championship budzi spore zainteresowanie – co widać po wyświetleniach na YouTubie.

Kontrowersje to mało powiedziane!

W Polsce fani freak fightów oczekują dymów, ale jak można określić to co widzimy w rosyjskiej organizacji Epic Fighting Championship? Tym razem w klatce zameldowała się 55-letnia kobieta. Jej przeciwnikiem był… 22-latek.

Kobieta napierała z ciosami, a po chwili do klatki wskoczył inny młody chłopak. Okazało się, że jest to jej syn, który za nią będzie kontynuował walkę. Sytuacja niczym w wrestlingu.

Wspomniany pojedynek poniżej:

Zobacz także:

Najman pokazał w jakiej koszulce wyjdzie do walki z Miśkiem z Nadarzyna na MMA VIP 4. Putin przekreślony! Widzieliście?

Marcin Najman pokazał w jakiej koszulce wyjdzie do nadchodzącej walki z byłym gangsterem Miśkiem z Nadarzyna. Starcie podstarzałego, bo ponad 60-letniego mężczyzny z przeżywającym wieczną drugą młodość “El Testosteronem” już w najbliższą sobotę.

Gina Carano ma swoje teorie! Twierdzi, że inwazja Rosji na Ukrainę jest wynikiem spisku! Co wy na to?

Gina Carano (7-1) również zabrała głos w mediach społecznościowych. Była zawodniczka MMA wypowiedziała się o sytuacji na Ukrainie, która w czwartek nad ranem została zaatakowana przez Rosję. 39-latka ma swoją teorię. Carano uważa, że inwazja Rosji jest wynikiem spisku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis