MMA PLNajnowszePrime MMAWalczył na PRIME 8, a teraz szuka pracy. Freak fighter prosi o pomoc!

Walczył na PRIME 8, a teraz szuka pracy. Freak fighter prosi o pomoc!

Jeszcze niedawno walczył na głośnej gali PRIME 8, a teraz… szuka pracy! Freak fighter, który raczej nie ma wielkiego grona fanów prosi o pomoc. Apeluje, że chce mieć normalne życie, normalną pracę i zarabiać pieniądze na bieżące wydatki rodziny i na… nienarodzone dziecko!

Freak fighter prosi o pomoc

O kim mowa? Ano o Jakubie Lasiku, który na gali PRIME MMA 8 walczył z Kolarem i przegrał to starcie już w pierwszej rundzie.

Warto zaznaczyć, że rywal Lasika do klatki wszedł ze związaną jedną ręką, więc swojego oponenta tak naprawdę pokonał mając do dyspozycji tylko jedną górną kończynę.

Walczył na PRIME 8, a teraz szuka pracy. Freak fighter prosi o pomoc!

Lasik to zawodnik, który dla swojego pracodawcy jest w stanie zrobić bardzo dużo. Zawodnik ten brał m.in. udział w pierwszej w naszym kraju walce, która toczyła się w… budce telefonicznej! W starciu tym poległ w konfrontacji z Kamerzystą.

Teraz w social mediach Kuby Lasika pojawił się dramatyczny apel, w którym prosi on dobrych ludzi o pomoc w znalezieniu pracy w Gdańsku lub okolicach.

Poniżej prezentujemy cały wpis, jaki Lasik udostępnił na Instagramie:

A może Wy macie pomysł na etat dla Kuby Lasika? Wygląda na to, że człowiek ten jest zdesperowany i to mimo faktu, iż w dzisiejszych czasach kiedy to raczej Praca Szuka Człowieka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis