MMA PLNajnowszeKSWRobert Ruchała przed KSW 80: W walce o pas walczę z dwoma przeciwnikami

Robert Ruchała przed KSW 80: W walce o pas walczę z dwoma przeciwnikami

Robert Ruchała przed nadchodzącą wielkimi krokami galą KSW 80 wypowiedział się o zbliżającym się pojedynku z jego udziałem, który będzie miał status walki mistrzowskiej.

Robert Ruchała przed KSW 80
Foto: KSW

Polak w walce wieczoru gali w Lubinie zmierzy się w pojedynku o tymczasowy pas mistrzowski wagi piórkowej z Lom-Alim Eskievem.

Ostatnie bilety na galę KSW 80 dostępne są na eBilet.pl

Robert Ruchała przed KSW 80: W walce o pas walczę z dwoma przeciwnikami

Ruchała w wywiadzie opublikowanym na oficjalnej stronie Federacji KSW stwierdził, że w najbliższy piątek czeka go walka tak naprawdę z dwoma rywalami:

“W walce o pas walczę z dwoma przeciwnikami. Jednym jest sama walka o tytuł, presja, którą z sobą niesie i pięć rund. Drugi przeciwnik, to rywal, który chce mi zrobić krzywdę, który pójdzie ze mną na wojnę. Myślę, że jestem przygotowany najlepiej w życiu do tej walki. Mentalnie i fizycznie poradzę sobie z tym wszystkim. Małymi krokami można wejść na szczyt.”

Polak jest także pełen wiary w to, że zdobędzie pas mistrzowski polskiego giganta:

“Na początku nie uwierzyłem, że będę walczył o pas. Miałem w głowie, że kiedyś, gdzieś, taki mały Robercik siedział na widowni i oglądał KSW jako kibic, a teraz dostał walkę o pas tej organizacji. Emocje nie do opisania. Zacząłem myśleć o tym, jaką długą drogę przeszedłem, ile zrobiłem treningów, ile kosztowało mnie to wyrzeczeń, żeby stanąć do walki o pas. To jest sport, który kocham i na to się pisałem. Czuję, że urodziłem się po to, żeby walczyć. Spełniam marzenia. Każdego dnia o tym myślę, to we mnie siedzi. Chcę zdobyć pas i robię wszystko każdego dnia, żeby być mistrzem.”

Do walki Roberta Ruchały z Lom-Alim Eskievem dojdzie już w piątek 17 marca podczas gali KSW 80 w Lubinie.

Zobacz także:

Załamany Nikola Milanović po przegranej z Wielkim Bu: Przegrałem sam ze sobą [WIDEO] Widzieliście?

FEN 45 już za nami. Jednym z bardziej medialnych starć tego wydarzenia był pojedynek Patryka Masiaka z Nikolą Milanoviciem. Walka zakończyła się bardzo szybkim nokautem na rzecz tego pierwszego. Co nie zagrało u wielokrotnego medalisty Mistrzostw Polski judo? Nikola Milanović skomentował swoją słabą dyspozycję!

Sławomir Peszko w FAME MMA? Były reprezentant Polski komentuje!

Na kanale “Szalony Podcast” ukazała się rozmowa z byłym reprezentantem Polski – Sławomirem Peszko. Zawodnik podczas rozmowy wspomniał, że miał propozycje walki z Robertem Karasiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis