MMA PLNajnowszeHighleagueNajman prowokuje Pawła Jóźwiaka: Ty mi bardziej pasujesz na chippendalesa

Najman prowokuje Pawła Jóźwiaka: Ty mi bardziej pasujesz na chippendalesa

Wczoraj wieczorem odbyła się druga Konferencja Prasowa promująca galę High League 6. Podczas tego wydarzenia na scenie pojawili się bohaterowie sobotniej gali w katowickim Spodku, w tym Marcin Najman i “Prezes FEN”. “El Testosteron” na tym wydarzeniu prowokował Pawła Jóźwiaka.

Najman prowokuje Pawła Jóźwiaka

Najman, który będzie miał szansę zrewanżować się Jóźwiakowi za porażkę na gali Wotore, teraz nazwał go… chippendalesem.

Najman prowokuje Pawła Jóźwiaka: Ty mi bardziej pasujesz na chippendalesa

Podczas panelu z udziałem tej dwójki, Najman wymyślił nową profesję dla Prezesa FEN. Oto, jak widzi jego przyszłość po ich rewanżowej walce:

“Ty nie potrafisz się bić, ale jesteś wysportowany. I na przykład teraz, jak już tak dorzeźbiłeś się, dotyrałeś, twarz smukła. Ty mi bardziej pasujesz na chippendalesa. Mówię serio. Zobaczcie jak na niego patrzą kobiety. Zobaczcie jak dzisiaj Paulinka tutaj z tonu zeszła. No jak patrzy na takiego amanta, no normalnie chippendales. Ja ci powiem tak – w sobotę dostajesz szybki nokaut, idziesz spać i ja ci powiem tak: pierdol te freak fighty idź w te chippendalesy!”

Paweł Jóźwiak chippendalesem? Już kiedyś pokazywał swój – jak to określił twitterowi shotmistrz Sebinho93x – “amerykański luz” w tańcu:

II Konferencja Prasowa promująca High League 6 do sprawdzenia poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=gCKlBq95SGs

Zobacz także:

Załamany Nikola Milanović po przegranej z Wielkim Bu: Przegrałem sam ze sobą [WIDEO] Widzieliście?

FEN 45 już za nami. Jednym z bardziej medialnych starć tego wydarzenia był pojedynek Patryka Masiaka z Nikolą Milanoviciem. Walka zakończyła się bardzo szybkim nokautem na rzecz tego pierwszego. Co nie zagrało u wielokrotnego medalisty Mistrzostw Polski judo? Nikola Milanović skomentował swoją słabą dyspozycję!

Sławomir Peszko w FAME MMA? Były reprezentant Polski komentuje!

Na kanale “Szalony Podcast” ukazała się rozmowa z byłym reprezentantem Polski – Sławomirem Peszko. Zawodnik podczas rozmowy wspomniał, że miał propozycje walki z Robertem Karasiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis