MMA PLNajnowszeMMAZbigniew Stonoga zakłada własną organizację Freak Night! Jakie mają plany?

Zbigniew Stonoga zakłada własną organizację Freak Night! Jakie mają plany?

Powstaje kolejna nowa organizacja! Trzeba przyznać, że na rynku jest już naprawdę duży przesyt. Mimo wszystko Zbigniew Stonoga zamierza zaryzykować i spróbować w zupełnie inny sposób przyciągnąć publiczność. Nazwa nowej organizacji, to Freak Night.

Stonoga

Będzie to organizacja, w której nie zobaczymy tak zwanych ”dymów” i zachowań jak na konferencjach czy galach freakowych. Stonoga zamierza dać szansę osobom, którzy nie mają szans się wybić. Zbigniew podkreśla, że zamierza pokazać młodzieży jak wygląda prawdziwy sport.

Przypomnijmy, że 48-latek został zaproszony na jedną z konferencji PRIME SHOW MMA, gdzie mógł z bliska zobaczyć jak to wszystko wygląda.

Stonoga: Chciałbym coś zrobić dla młodzieży!

Zbigniew Stonoga w rozmowie z Moniką Laskowską zdradził więcej szczegółów odnośnie nowo powstałej organizacji.

Ja myślę, że czas w Polsce najwyższy nastał, aby pozbyć się tego plebsu niedobrego z różnego typu federacji. Żeby pokazać młodzieży i społeczeństwu, że sport może wyglądać zupełnie inaczej – że sport może być sportem, a nie prymitywną połajanką. I myślę, że na to głównie będę stawiał w swojej federacji, żeby sport był sportem, kiedy będzie czas na dowcip/uśmiech, to i owszem, ale nie za wszelką cenę. Nie takie pato połajanki, bo to się chyba już przestało podobać ludziom i przestało przyjmować na rynku. Tak bynajmniej zakłada biznesowo, że czas na sport z humorem oczywiście, ale sport. 

Czy zobaczymy w organizacji influncerów – oto odpowiedź Stonogi:

Myślę, że nie! Ja chce coś zrobić dla ludzi na dole, dla ludzi którzy nie mają startu zapewnionego, którzy pochodzą z gorszych, biedniejszych domów. Chciałbym coś zrobić dla młodzieży. Dla ludzi młodych, żeby mogli bez jakiś wielkich pleców pokazać się szerszej publiczności. I myślę, że to będzie start dla niejednego młodego człowieka (…) Jest to federacja nastawiona na ludzi znikąd, na ludzi, którzy są bez możliwości.

Zobacz także:

High League 5: Kazik Klimat Kartel za kulisami rzucił się na Piotra Szeligę! Jest nagranie! Widzieliście?

Nagrany diss, a teraz spina za kulisami High League 5 w Łodzi. ”Kazik Klimat Kartel”, kiedy tylko zobaczył Piotra Szeligę postanowił ruszyć… Wojciech Ochnicki zaatakował zawodnika FAME MMA. ”Szeli” najprawdopodobniej był bardzo zaskoczony całą sytuacją.

Joanna Jędrzejczyk wróci do startów w MMA? Polka planuje obóz przygotowawczy, który odpowie na to pytanie!

Była mistrzyni wagi słomkowej oraz jedna z najlepszych zawodniczek w historii kobiecego MMA – Joanna Jędrzejczyk teoretycznie przebywa już na sportowej emeryturze, którą ogłosiła po porażce z Weili Zhang na UFC 275 w czerwcu tego roku. Jednak na tej emeryturze nie potrafi się do końca odnaleźć.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis