MMA PLNajnowszeMMAZawodnik zwymiotował podczas walki MMA. Walka została zakończona

Zawodnik zwymiotował podczas walki MMA. Walka została zakończona

Mieszane sztuki walki stały się popularne na całym świecie, gdzie w każdym tygodniu nie brakuje eventów w każdym zakątku świata. Czym więcej gal tym więcej nietypowych sytuacji. Taka też miała miejsce w Stanach Zjednoczonych na gali Dynasty Combat Sports 91. Zawodnik źle się poczuł i w pewnym momencie zwymiotował w klatce – walka została oczywiście przerwana.

USA

To nie jest oczywiście pierwsza taka sytuacja. Nie brakowało sytuacji, w których zawodnik w przerwie pomiędzy rundą w narożniku był wycieńczony i było potrzebne natychmiast wiaderko.

Warto wspomnieć, że do takiej sytuacji doszło chociażby na gali DSF Kick-boxing Challenge, gdzie zawodnik z zagranicy po uderzeniu na korpus zwymiotował na matę. Czy chociażby sytuacja z programu ”Tylko Jeden” i wycieńczony pojedynkiem Piotr ”Leda” Walawski.

Walka przerwana!

Pojedynek został oczywiście od razu przerwany. Mowa o starciu amatorskim, który miał miejsce na gali Dynasty Combat Sports 91.

W wadze lekkiej Kafele Mensah zmierzył się z Joshem Spatzem. Mensah wyglądał na zawodnika, któremu coś dolega jeśli chodzi o zdrowie. To nie był tylko lekkie wrażenie, bowiem potwierdzenie przyszło zaraz w klatce. 

Zawodnik w pewnym momencie nie wytrzymał i zwymiotował. Sędzia oczywiście przerwał walkę, a Spatz został ogłoszony zwycięzcą poprzez TKO – techniczny nokaut. 

Wspomniana sytuacja:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis