MMA PLNajnowszeMMAZawodnik wagi średniej z łatwością pokonuje ciężkiego! Kilogramy nie pomogły! [WIDEO]

Zawodnik wagi średniej z łatwością pokonuje ciężkiego! Kilogramy nie pomogły! [WIDEO]

Petr Romankevich (6-1) doświadczony kick-boxer szedł jak burza jeśli chodzi o start w nowej dla siebie formule. Białorusin na ostatniej gali Hardcore FC musiał jednak uznać wyższość… zawodnika wagi średniej, który zakończył pojedynek w dość łatwy stylu.

Hardcore

32-latka w naszym kraju możecie znać przede wszystkim jako byłego mistrza organizacji DSF. Romankevich ostatni pojedynek w Polsce odnotował w sierpniu 2018 roku, gdy w czwartej odsłonie (wysokim kopnięciem) znokautował go Tomasz Sarara.

Wracając do MMA – niemała dyskusja pojawiła się przy walce Petra, gdy we wrześniu pod koniec pierwszej odsłony znokautował ogromnego Zuluzinho. O czym pisaliśmy [TUTAJ]

Nie pomogły kilogramy!

Doświadczony Zalimkhan Yusupov (17-12) zawodnik wagi średniej postanowił przyjąć wyzwanie i zmierzył się dużo cięższym kick-boxerem – Petrem Romankevichem. ”Submission King” już w pierwszej odsłonie zakończył pojedynek przed czasem.

Sami zobaczcie:

Zobacz także:

Khamzat Chimaev wyśmiany przez zawodników UFC! Czeczen sugerował, że nikt nie chce z nim walczyć! Widzieliście?

Minął jeden dzień od publikacji na stronie MMA.PL wypowiedzi, w której Khamzat Chimaev zasugerował, że nikt z dywizji średniej i półśredniej nie chce z nim walczyć i nadal pozostaje bez konkretnego zestawienia.

Mateusz Gamrot nie jest zainteresowany walką z Pimblettem: Nie przyszedłem do UFC, by zostać gwiazdą medialną! Co wy na to?

Mateusz Gamrot nie jest zainteresowany walką z Paddym Pimblettem, która w Europie zrobiła by sporo szumu. Polak w rozmowie z Polsat Sport przyznał, że dołączył do UFC nie po to, by zostawać gwiazdą medialną, ale po to, by sięgnąć po pas mistrzowski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis