MMA PLNajnowszeKhamzat ChimaevKhamzat Chimaev wyśmiany przez zawodników UFC! Czeczen sugerował, że nikt nie chce z nim walczyć

Khamzat Chimaev wyśmiany przez zawodników UFC! Czeczen sugerował, że nikt nie chce z nim walczyć

Minął jeden dzień od publikacji na stronie MMA.PL wypowiedzi, w której Khamzat Chimaev zasugerował, że nikt z dywizji średniej i półśredniej nie chce z nim walczyć i nadal pozostaje bez konkretnego zestawienia.

Khamzat Chimaev wyśmiany przez zawodników UFC

Teraz mamy odpowiedź dwójki zawodników UFC, którzy wyśmiali Czeczena za słowa, które wypowiedział”

“Nikt nie chce ze mną walczyć. Mam gdzieś tych gości, pieprzyć ich! Dali mi cztery różne propozycje, cztery różne kraje, czterech różnych rywali. Nikt nie wziął walki. Chcę walczyć z kimkolwiek.”

Więcej o narzekaniu Chimaeva przeczytacie TUTAJ -> Khamzat Chimaev znowu prowokuje: Nikt nie chce ze mną walczyć! Mam gdzieś tych gości!

Khamzat Chimaev wyśmiany przez zawodników UFC

Teraz Chimaevowi przyjdzie zmierzyć się z odpowiedzią dwójki zawodników UFC, którzy pod postem portalu MMAjunkie.com na Instagramie skomentowali słowa Czeczena.

Zawodnikami tymi byli Paulo Costa i Belal Muhammad.

Costa napisał: Czy ktokolwiek jeszcze wierzy w te bzdury?

Natomiast Muhammad wyliczył czwórkę zawodników, którzy rzekomo mieli odrzucić walkę z Chimaevem: Czterech rywali, którzy powiedzieli nie to Nick Diaz, Tony Ferguson, Brett Hart i Chris Leben.

Zobacz także:

Łukasz “Juras” Jurkowski o walce we freakach: Miałem propozycje, ale ja nie jestem najtańszym zawodnikiem! Widzieliście?

Człowiek potrafiący w polskim MMA ciągnąć kilka srok za ogon na raz – Łukasz “Juras” Jurkowski gościł w programie internetowym u twórcy wywiadów Winiego, gdzie opowiedział o potencjalnej walce we freakowej organizacji.

Zawodnik PRIME prosi o pomoc i organizuje zbiórkę: Nie będę miał, gdzie mieszkać! Co wy na to?

Kuba Lasik postanowił zorganizować zbiórkę. Freak fighter zapewnia, że zaraz może nie mieć, gdzie mieszkać. To nie pierwszy raz, gdy przy Lasiku pojawiają się duże kontrowersje, bowiem był on jednym z właścicieli ”AlkoMaster”, a wiemy jaka afera powstała po pierwszej edycji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis