MMA PLMMAMiał technikę kończącą, a sędzia podniósł walkę do stójki! Zuluzinho ciężko znokautowany! [WIDEO]

Miał technikę kończącą, a sędzia podniósł walkę do stójki! Zuluzinho ciężko znokautowany! [WIDEO]

Tak, takie sytuacje jeszcze się zdarzają… Do zaskakującej sytuacji doszło na gali AMC Fight Nights 114 w Mińsku. W walce wieczoru wystąpił zawodnik publiczności Petr Romankevich (5-1). Doświadczony kick-boxer próbuje swoich sił w mieszanych sztukach walki.

Romankevich

Petr w naszym kraju znany jest bardzo dobrze jako były mistrz organizacji DSF. Na 14 edycji wywalczył tytuł, gdy w trzeciej odsłonie znalazł sposób na Dawida ”Maximusa” Żółtaszka. Białorusin pas stracił w fenomenalnym pojedynku z Tomaszem Sararą. Wojownik z Krakowa w czwartej odsłonie wysokim kopnięciem znokautował rywala.

Sami zobaczcie:

Skandal w Mińsku!

Petr Romankevich (5-1) wystąpił w walce wieczoru gali AMC Fight Nights 114 w Mińsku. Białorusin zmierzył się ze zdecydowanie cięższym Zuluzinho (12-10). Petr był w wielkich opałach, bowiem reprezentant Brazylii był w dosiadzie, a dodatkowo pracował nad techniką kończącą.

W pewnym momencie sędzia postanowił podnieść walkę do stójki. Warto zaznaczyć, że Brazylijczyk zakładał technikę kończącą i mógł zmusić rywala do odklepania. Romankevich trafił w stójce wysokim kopnięciem – dołożył jeszcze kolano i mieliśmy ciężki nokaut.

Co ciekawe Kamil Gadzhiev parę miesięcy temu ogłosił nowe zasady – po minucie walka wraca do stójki niezależnie od tego – co się dzieje w parterze.

Cała sytuacja poniżej:

Zobacz także:

UFC Fight Night: Bonusy rozdane! Były zawodnik KSW doceniony już w debiucie! Widzieliście?

Jesteśmy po pierwszej gali amerykańskiego giganta na terytorium Francji. Nie brakowało pojedynków, które dostarczyły kibicom wiele emocji. Warto podkreślić, że wszyscy reprezentanci Francji wygrali swoje starcia (było ich pięciu). W tym momencie wiemy kto został nagrodzony bonusem.

Zawodnik MMA nie wytrzymał podczas programu! Wyciągnął broń i kazał klęczeć rywalowi! Co wy na to?

Do bardzo niecodziennej sytuacji doszło podczas nagrywania programu sportowego, w którym udział brało dwóch zawodnik MMA. Jeden z nich nie wytrzymał konfrontacji słownej z rywalem i wyciągnął broń na wizji!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis