MMA PLNajnowszeCiekawostkiZawodnik MMA Tomasz O. z zarzutem w sprawie oszustw podatkowych

Zawodnik MMA Tomasz O. z zarzutem w sprawie oszustw podatkowych

Zawodnik MMA (nie wiemy czy już były, czy ciągle aktualny) Tomasz O. znany z występów dla największej organizacji MMA w kraju – Tomasz O. z zarzutem w sprawie oszustw podatkowych. O sprawie opinię publiczną poinformowało Radio Zet.

Tomasz O. z zarzutem w sprawie oszustw podatkowych

Tomasz O. usłyszał zarzut posługiwania się tak zwaną “lewą” fakturą.

Zawodnik MMA Tomasz O. z zarzutem w sprawie oszustw podatkowych

Według informacji Radia Zet, Prokuratura Regionalna w Warszawie od grudnia 2019 roku prowadzi śledztwo w sprawie agencji eventowej, która wystawiała faktury poświadczające wykonanie fikcyjnych usług. Śledczy doliczyli się takich faktur na kwotę prawie 15 mln złotych.

Tomasz O. miał być jednym z klientów tej firmy. Usłyszał on w prokuraturze zarzut posługiwania się fakturą, która poświadcza nieprawdę. Za ten czyn grozi mu nawet do 8 lat więzienia.

Tomasz O. to popularny zawodnik MMA, ale przede wszystkim aktor i celebryta. W swojej karierze zawodniczej stoczył dwie walki, a jego rekord wynosi 1-1. W kuluarach mówiło się także o jego potencjalnej walce z Arturem Szpilką, która nigdy nie doszła jednak do skutku.

Zobacz także:

Andrzej Gołota zawalczy w MMA? Jest jasna deklaracja!

Andrzej Gołota (41-9-1, 33 KO) wróci do rywalizacji? Jest jasna deklaracja naszej legendy boksu. Co ciekawe 53-latek został zapytany również o potencjalny debiut w mieszanych sztukach walki. W ostatnim czasie wielu cenionych pięściarzy wraca na ring – w większości nie jest to dobra decyzja.

Kawulski komentuje zestawienie Pudzianowski-Bombardier! Będzie zawodnik rezerwowy! Zaskoczeni?

Maciej Kawulski jeden z właścicieli KSW skomentował ogłoszoną walkę wieczoru. Podczas 64 edycji w Łodzi ma dojść do starcia Mariusza Pudzianowskiego (15-7) z Serigne Ousmane Dia (2-0). Jest dobra wiadomość.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis