MMA PLBoksAndrzej Gołota zawalczy w MMA? Jest jasna deklaracja!

Andrzej Gołota zawalczy w MMA? Jest jasna deklaracja!

Andrzej Gołota (41-9-1, 33 KO) wróci do rywalizacji? Jest jasna deklaracja naszej legendy boksu. Co ciekawe 53-latek został zapytany również o potencjalny debiut w mieszanych sztukach walki. W ostatnim czasie wielu cenionych pięściarzy wraca na ring – w większości nie jest to dobra decyzja.

Gołota ostatni zawodowy pojedynek stoczył w lutym 2013 roku. Była to walka wieczoru Polsat Boxing Night w Trójmieście. Andrzej w ringu skrzyżował rękawice z również doświadczonym Przemysławem Saletą (44-8, 22 KO). Gołota w szóstej rundzie musiał uznać wyższość rywala.

Gołota wróci?

Andrzej Gołota (41-9-1, 33 KO) chciałby jeszcze boksować, ale ma świadomość, że nie jest to mądra decyzja. 53-latek w rozmowie z ”Faktem” odpowiedział na pytania czy jeszcze wróci na ring.

Ale ja tylko myślą bym chciał, bo ciało już niedomaga. Ostatnio żyła mi w nodze doskwiera. Ewakuowała się w inne miejsce niż powinna być. Co z tego, że chciałbym jeszcze boksować, kiedy wiem, że już nie powinienem.

Gołota dodatkowo został zapytany o potencjalny debiut w mieszanych sztukach walki.

Spokojnie. Nie szalej. Szanujmy się.

Na zawsze zapamiętane zostaną chociażby wojny z Riddickiem Bowe. Polak był bardzo blisko, aby zostać mistrzem świata w wadze ciężkiej.

Zobacz także:

Marcin Różalski stoczy następną walkę? Doszło do spotkania z Maciejem Kawulskim!

Marcin Różalski w mediach społecznościowych zdradził, że doszło do jego spotkania z Maciejem Kawulskim. To może zwiastować kolejny pojedynek popularnego ”Różala”. 43-latek ostatnią walkę stoczył w październiku poprzedniego roku.

Przykra informacja! Zawodnik WOTORE Piotr ”Korba” Kurowski nie żyje! Widzieliście?

Mamy bardzo smutną wiadomość. Na początku tygodnia pojawiła się informacja o śmierci Piotra Kurowskiego, którego możecie dobrze znać z występu na gali WOTORE 2. Nie znamy przyczyny śmierci 36-latka.