MMA PLArchiwumKawulskiKawulski komentuje zestawienie Pudzianowski-Bombardier! Będzie zawodnik rezerwowy!

Kawulski komentuje zestawienie Pudzianowski-Bombardier! Będzie zawodnik rezerwowy!

Maciej Kawulski jeden z właścicieli KSW skomentował ogłoszoną walkę wieczoru. Podczas 64 edycji w Łodzi ma dojść do starcia Mariusza Pudzianowskiego (15-7) z Serigne Ousmane Dia (2-0). Jest dobra wiadomość.

Pudzianowski

Do ich starcia miało dojść już dwudziestego marca na KSW 59. 44-latek parę godzin przed galą doznał ataku ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego i musiał być hospitalizowany. Nowym przeciwnikiem Pudzianowskiego został Nikola Milanović, dla którego był to debiut zawodowy. Serb nie postawił wysoko poprzeczki. Pudzianowski szybko i łatwo zastopował przeciwnika.

Jest zawodnik rezerwowy!

Maciej Kawulski na insta stories postanowił skomentować ogłoszoną walkę Mariusza Pudzianowskiego (15-7) z Bombardierem (2-0). Jeden z właścicieli KSW zapewnia, że w przypadku problemów mają zawodnika rezerwowego.

Dla tych, którzy się obawiają, chciałbym powiedzieć dwie rzeczy. Po pierwsze, Federacja KSW uczy się na błędach. Po drugie, a to drugie wynika z pierwszego, na ławce rezerwowych zasiądzie zawodnik, który w razie czego spełni oczekiwania nawet tych, którzy się boją bardzo. Do zobaczenia na gali.

Przypomnijmy, że ”Bombardier” swój trzeci zawodowy pojedynek miał stoczyć już w najbliższą sobotę. Byłoby to starcie z Jerome Le Bannerem legendą K-1. Nie wiemy jednak czy Francuz ponownie się wycofa – co zdarzało się już wielokrotnie.

Zobacz także:

Marcin Różalski stoczy następną walkę? Doszło do spotkania z Maciejem Kawulskim!

Marcin Różalski w mediach społecznościowych zdradził, że doszło do jego spotkania z Maciejem Kawulskim. To może zwiastować kolejny pojedynek popularnego ”Różala”. 43-latek ostatnią walkę stoczył w październiku poprzedniego roku.

Przykra informacja! Zawodnik WOTORE Piotr ”Korba” Kurowski nie żyje! Widzieliście?

Mamy bardzo smutną wiadomość. Na początku tygodnia pojawiła się informacja o śmierci Piotra Kurowskiego, którego możecie dobrze znać z występu na gali WOTORE 2. Nie znamy przyczyny śmierci 36-latka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis