MMA PLFerrariZawodnik KSW mocno o zachowaniu Ferrariego: Bo to fraj*r!

Zawodnik KSW mocno o zachowaniu Ferrariego: Bo to fraj*r!

Jest mocna reakcja na zachowanie Amadeusza Roślika. ”Ferrari” postanowił na wywiadzie wyjaśnić pewną sytuację z ”Sadkiem”, który obrażał go w internecie. Nie było mowy o rozmowie… Roślik wkroczył na wywiad i znokautował infuncera. Takie zachowanie nie spodobało się dla wielu zawodników.

Ferrari

Artur Szpilka na swoim panelu wypowiedział się o takim zachowaniu.

Widziałem tylko moment co coś tam powiedział na Kamila Łaszczyka, który jest moim kolegą. Słabe, słabe z jego strony. Tym bardziej, że Kamil nie należy do osób, które gdzieś tam się udzielają. Tym bardziej w ten sposób w internecie. Dzisiaj widziałem kolejny jego wyczyn, za który powinien dostać w łeb. Uderzenie kogoś z partyzanta w taki sposób? No stary, to jest dla mnie bardzo słabe (…) Sobie zobacz i sam skomentuj swoimi słowami. Bardzo słabe zachowanie, nawet nie można tego nazwać w kategorii słabe. Mega nieeleganckie z partyzanta na zasadzie ciężkiej bomby no to stary. Jak frajer no i tyle!

Zawodnik KSW reaguje!

Na naszym portalu pojawiła się wypowiedź Artura Szpilki, który mocno skomentował zachowanie ”Ferrariego”. W komentarzach zabrał głos również zawodnik KSW – Michał Michalski.

Michał Michalski: Bo to fraj*r

Widz: A Ty kim jesteś? Plujesz się w tych komentarzach co chwile do każdego, walki Ci nie chcą dać i atencji szukasz?

Michał Michalski: Wiem mordo, że Ty byś kindybała Ferrariemu oj**ał, ale ja mogę pisać co chce, bo niestety rozje**sy nie są moimi idolami!!! I nie szczekaj kundelku, bo mógłbym walczyć kie bym chciał, ale mi się nie chce.

Reprezentant Ankosu Poznań jeszcze niedawno był bliski walki o mistrzowski pas KSW. Po trzech ważnych zwycięstwach zatrzymał go Adrian Bartosiński. ”Bartos” podczas KSW 62 wygrał po niecałych dwóch minutach.

Zobacz także:

High League 4: Wielka awantura na konferencji! Alberto na scenie i ekipa ”Maciasa”! [WIDEO] Widzieliście?

Było naprawdę niebezpiecznie! Dzieje się podczas drugiej konferencji High League 4. Gala odbędzie się już w sobotę w Gliwicach. ”Macias” z Josefem Bratanem jak widać mają mocną spinę. Dodatkowo w konflikcie jak się okazało jest brat Josefa – ”Alberto”.

Ostra kłótnia Szpilki z Załęckim: Taki z Ciebie kolega! Na moje w c*uj słaby numer! [WIDEO] Co wy na to?

Podczas ostatniego panelu drugiej konferencji High League 4 doszło do kłótni pomiędzy Arturem Szpilką, a Denisem Załęckim. Powód? ”Bad Boy” poprosił ”Szpile”, aby to on jako drugi wszedł do klatki z powodu swojej kontuzji. Szpilka odmówił i zapewniał, że tak miał ustalane od początku i nie zamierza niczego zmieniać.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis