MMA PLHighleagueHigh League 4: Wielka awantura na konferencji! Alberto na scenie i ekipa ”Maciasa”! [WIDEO]

High League 4: Wielka awantura na konferencji! Alberto na scenie i ekipa ”Maciasa”! [WIDEO]

Było naprawdę niebezpiecznie! Dzieje się podczas drugiej konferencji High League 4. Gala odbędzie się już w sobotę w Gliwicach. ”Macias” z Josefem Bratanem jak widać mają mocną spinę. Dodatkowo w konflikcie jak się okazało jest brat Josefa – ”Alberto”.

High

W walce wieczoru dojdzie do rewanżowego starcia pomiędzy Natalią ”Natsu” Kaczmarczyk, a Lexy Chaplin. Do ich pierwszej walki doszło w Ergo Arenie, gdy ”Natsu” po emocjonującym pojedynku wygrała jednogłośną decyzją sędziów. Lexy od tego czasu odnotowała jedno ważne zwycięstwo skończone szybko przed czasem.

Fani freak fightów nie mogą również doczekać się walki w wadze ciężkiej pomiędzy Arturem ”Szpilą” Szpilką i Denisem ”Bad Boyem” Załęckim.

Wielka awantura!

Dymy podczas drugiej konferencji High League 4! Padły mocne słowa i ochrona musiała interweniować. W pewnym momencie na scenie pojawił się ”Alberto”, który kopnął ”Maciasa”. To nie koniec, bowiem za chwilę zobaczyliśmy ekipę wspomnianego ”Maciasa”. Było spore zamieszanie.

Sami zobaczcie:

Zobacz także:

Zbigniew Stonoga wystąpił do Komendanta Głównego Policji w sprawie FAME MMA! Widzieliście?

Zbigniew Stonoga nie zamierza odpuścić! Polski przedsiębiorca, wideobloger, a także działacz polityczny poinformował w mediach społecznościowych, że wystąpił do Komendanta Głównego Policji w sprawie FAME MMA!

Chimaev specjalnie nie zrobił wagi przed UFC 279? Dana White: Temu, który tak twierdzi trzeba przebadać głowę

Czy Khamzat Chimaev specjalnie nie zrobił wagi przed minioną gala UFC 279, na której to pierwotnie miał zmierzyć się z Natem Diazem? W sieci pojawiają się bowiem teorie spiskowe sugerujące, że Czeczen na polecenie UFC nie ścinał do końca wagi, by do starcia z Diazem finalnie nie doszło.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis