MMA PLNajnowszeArtur SzpilkaOstra kłótnia Szpilki z Załęckim: Taki z Ciebie kolega! Na moje w c*uj słaby numer! [WIDEO]

Ostra kłótnia Szpilki z Załęckim: Taki z Ciebie kolega! Na moje w c*uj słaby numer! [WIDEO]

Podczas ostatniego panelu drugiej konferencji High League 4 doszło do kłótni pomiędzy Arturem Szpilką, a Denisem Załęckim. Powód? ”Bad Boy” poprosił ”Szpile”, aby to on jako drugi wszedł do klatki z powodu swojej kontuzji. Szpilka odmówił i zapewniał, że tak miał ustalane od początku i nie zamierza niczego zmieniać.

Załęcki

Do ich wyczekiwanego starcia dojdzie już w sobotę na czwartej edycji w Gliwicach.

Do debiutu ”Bad Boya” w mieszanych sztukach walki doszło na High League 3 Extra. Było to wyczekiwane starcie z Mateuszem Kubiszynem. Po pełnych 3-rundach Denis przegrał jednogłośną decyzją sędziów.

Jest kłótnia!

Na ostatnim panelu konferencji High League 4 doszło do kłótni.

Mateusz Kaniowski: Jest spór oto kto wyjdzie drugi do klatki i, że nie możecie się w tej kwestii dogadać. O co chodzi, przybliżcie widzom?

Denis Załęcki: Ja chciałem wyjść wyjątkowo z tej sytuacji jako drugi, ponieważ jestem/będę na silnych lekach przeciwbólowych. Też pod kroplówkę najprawdopodobniej się podłącze, żeby nie czuć bólu nogi, bo mam naderwane więzadła krzyżowe i boczne, więc muszę się nafaszerować innymi lekami, żeby się mocno pod budzić i parę przed treningówek w siebie wj**ać. Z tego powodu chciałem wyjść od razu do klatki, jak on już będzie i się od razu napi**dalać, a nie czekać 15 minut zanim on pomalutku z piosenką wejdzie do klatki. Jako, że jesteśmy kolegami, to poprosiłem o tą przysługę czy mógłby mi zejść z drogi i puścić mnie jako drugiego. Wychodzi jako drugi, bo jest większym ode mnie nazwiskiem, ale poprosiłem go, żeby jako mój kolega może nie dobry, ale znajomy dobry… już się plączę. Bo będzie mi wtedy łatwiej wyjść do walki i zmotywować. Po prostu z bólu przez nogę.

Artur Szpilka: Słuchajcie przede wszystkim w ogóle nie wiem o co chodzi, bo nikt się ze mną nie kontraktował, tylko Hazbi. Od początku mówiłem, że wychodzę drugi, bo ciężko żeby wyszedł pierwszy. więc tego nie rozumiem. Poza tym blokada trwa długo więcej niż wyjście. Wyjście do klatki 3 minuty maksymalnie, więc nie przesadzaj. Wychodzisz pierwszy i tyle.

Denis Załęcki: Ale co Ci to robi, że wyjdziesz pierwszy czy drugi?

Artur Szpilka: Po prostu stary blokada…

Denis Załecki: Słuchaj jako kolega zszedłem, żeby bić się z Tobą po 4 minuty chociaż wiesz, że mam kontuzje, mam rozj*aną nogę i zawsze bije się 3 po 3. High League ustala zasady. Ty przyszedłeś do High League bić, a nie ja do KSW. Ja idąc bić się z Tobą do KSW biłbym się 3 rundy po 5 minut, a Ty przychodzisz tu i zamiast bić się ze mną 3 po 3… Już ch*j w to, ale Ty jako kolega powinieneś mi ustąpić, żebym mógł wyjść jako drugi.

Artur Szpilka: Kolego, nie wiem o czym Ty w ogóle mówisz. Druga rzecz to nie ja przyszedłem do High League tylko High League zaprosiło mnie i na moich zasadach, bo powiedziałem jakie są warunki w jakich będę walczył.

Cała dyskusja poniżej:

Zobacz także:

Artur Szpilka mocno o zachowaniu Ferrariego: Mega nieeleganckie z partyzanta, jak fr*jer! Co wy na to?

Artur Szpilka na swoim panelu został zapytany o zachowanie Amadeusza Roślika. ”Ferrari” był zły na wypowiedzi ”Sadka”. Postanowił na wywiadzie Moniki Laskowskiego uderzyć wspomnianego ”Sadka”. Takie zachowanie kompletnie nie spodobało się popularnemu ”Szpili”.

High League 4: Mini Majk zaatakowany przez rywala! Salim mocno wczuł się w freaki! [WIDEO] Widzieliście?

To nie koniec tak zwanych dymów! Wydawało się, że przy tym zestawieniu jest spokojnie i będzie, to typowo sportowy pojedynek. Salim Chiboub postanowił ruszyć na przeciwnika i widzieliśmy face to face. W pewnym momencie rywal ”Mini Majka” mocno się wczuł…

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis