MMA PLNajnowszeMMAZawodnik Arrachionu Olsztyn w main evencie SBC 45! Zawalczy z ”Cowboyem” z UFC!

Zawodnik Arrachionu Olsztyn w main evencie SBC 45! Zawalczy z ”Cowboyem” z UFC!

Zawodnik Arrachionu Olsztyn w walce wieczoru! Aslambek Arsamikov (8-4) już jutro wystąpi na gali Serbian Battle Championship  45, a przeciwnikiem jego będzie weteran UFC – Alex Oliveira (23-13-1). ”Cowboy” stoczy swój trzeci pojedynek po zwolnieniu z największej organizacji na świecie.

Arsamikov

34-latek w amerykańskim gigancie stoczył dwadzieścia dwie walki – z czego jedenaście wygrał. Oliveira krzyżował rękawice z takimi zawodnikami jak Kevin Holland, Shavkat Rakhmonov, Carlos Condit, Mike Perry, Gunnar Nelson, Gilbert Burns czy Donald Cerrone.

”Cowboy” został zwolniony z UFC po czterech przegranych z rzędu – w tym trzech przed czasem. Brazylijczyk w czerwcu tego roku próbował wrócić na odpowiednie tory, ale musiał uznać wyższość rodaka Michela Silvy. Ostatni start Alex odnotował w sierpniu, gdy po 26-sekundach pokonał Helisona Cruza (zawodnik doznał kontuzji).

Duże wyzwanie przed zawodnikiem Arrachionu!

Aslambek Arsamikov (8-4) reprezentant Arrachionu Olsztyn już jutro zawalczy w walce wieczoru gali Serbian Battle Championship  45, która odbędzie się w Suboticy. Podopieczny Szymona Bońkowskiego i Pawła Derlacza zmierzy się z weteranem UFC – Alexem Oliveirą (23-13-1).

Już 28grudnia @amir_arsamikov skrzyżuje rękawice z doświadczonym @alexcowboyoficial na gali @sbcrevenge !! Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia. @novotravel.olsztyn @aslambek_saidov @lebedenko_anastasiya

Już 28grudnia @amir_arsamikov skrzyżuje rękawice z doświadczonym @alexcowboyoficial na gali @sbcrevenge !! Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia. @novotravel.olsztyn @aslambek_saidov @lebedenko_anastasiya

Posted by Arrachion Olsztyn on Monday, December 26, 2022

Cowboy vs Arsamikov już jutro ! Właśnie skończyło się oficjalne ważenie, teraz czas na odpoczynek i ładowanie baterii💪

Cowboy vs Arsamikov już jutro ! Właśnie skończyło się oficjalne wazenie, teraz czas na odpoczynek i lądowanie baterii💪@amir_arsamikov @sbcrevenge @aslambek_saidov

Posted by Arrachion Olsztyn on Tuesday, December 27, 2022

”Amir” w tym roku wrócił po dłuższej przerwie. Reprezentant Arrachionu Olsztyn wrócił na odpowiednie tory po niespodziewanej przegranej z Jakubem Kamieniarzem. Arsamikov stoczył pierwszy pojedynek w organizacji Serbian Battle Championship. Aslambek potrzebował zaledwie 15 sekund na znokautowanie Stefana Sekulicia.

Sami zobaczcie:

Zobacz także:

Załęcki komentuje ostatnią przegraną Pudziana: Jestem zawiedziony z tego względu, że odklepał! Widzieliście?

Denis Załęcki w rozmowie z portalem FanSportu.pl skomentował ostatnią przegraną Mariusza Pudzianowskiego. Podczas XTB KSW 77 w Gliwicach doszło do walki legend. Pudzianowski skrzyżował rękawice z Mamedem Khalidovem. Walka zakończyła się już w pierwszej odsłonie.

Diablo vs Szpila w KSW? Krzysztof Włodarczyk komentuje potencjalne zestawienie na gali polskiego giganta!

Czy dojdzie do walki Krzysztof “Diablo” Włodarczyk vs Artur “Szpila” Szpilka w KSW? Ten pierwszy udzielił wywiadu portalowi TVP Sport, w którym przekonuje, że taka propozycja padła.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis