MMA PLNajnowszeDenis ZałęckiZałęcki komentuje ostatnią przegraną Pudziana: Jestem zawiedziony z tego względu, że odklepał!

Załęcki komentuje ostatnią przegraną Pudziana: Jestem zawiedziony z tego względu, że odklepał!

Denis Załęcki w rozmowie z portalem FanSportu.pl skomentował ostatnią przegraną Mariusza Pudzianowskiego. Podczas XTB KSW 77 w Gliwicach doszło do walki legend. Pudzianowski skrzyżował rękawice z Mamedem Khalidovem. Walka zakończyła się już w pierwszej odsłonie.

Załęcki

Załęcki już w przeszłości zapewniał, że jest otwarty/chętny na zestawienie z weteranem KSW. Warto zaznaczyć, że Denis wypowiadał się o Mariuszu z pełnym szacunkiem, a ponadto mówiło o walce w płaszczyźnie stójkowej, bowiem przygodę z MMA dopiero zaczyna.

Oto jedna z wypowiedzi z przeszłości:

Teraz mogę powiedzieć oficjalnie, że jeśli miałbym się bić z nim stójkowo, to bym sobie poradził. Jeśli mielibyśmy robić pełne MMA, to na tą chwilę nie dałbym rady. Na tą chwilę szczerze nie dałbym rady. K*rwa mam dobre zapasy, jakby mnie nie spaliło i bym robił tak jak się uczyłem, to bym wygrał bez problemu, ale po prostu… nie chce mi się tłumaczyć. Obalałem w złą stronę, na siebie zamiast go na bok słipować. Ch**jowo to robiłem, straszna amatorka. Na tą chwilę z Pudzianem w parterze myślę, że dużo bym nie podziałał. Jakby mnie przygniótł to już by nie puścił. To jest właśnie to, że nie mam tego doświadczenia w parterze, nie potrafię rozkładać siły. Widzisz była ta pierwsza runda jakby potrwała 5 minut, to myślę, że w pierwszej rundzie bym go skończył. Byłem z góry, dostawał te bomby, widać było. Zostało te 5-sekund – myślę ”dobra ku*wa nie będę się kładł”. Już sobie przeczekałem, bo sędzia coś tam krzyczał czy Szeliga, że ”wytrzymaj 5 sekund Kubiszyn”. No tam z dwa/trzy razy go sięgnąłem z góry także ku*wa bym go dokończył. Czułem, że był taki w niebie powoli. Już bym się na niego rzucił, to bym go już nie puścił. No, ale co 3 rundy po 3 minuty, wiedziałem z czym się to je. Tyle.

Załęcki komentuje walkę Pudzianowskiego!

Denis Załęcki w rozmowie z Jakubem Kuligiem skomentował ostatni pojedynek Mariusza Pudzianowskiego.

Jak mam być szczery, to nie widziałem w Pudzianie tego, co widziałem na poprzednich galach. Nie widziałem takiego zacięcia. Mamed technicznie… widziałeś, co zrobił. No jak go przewrócił, to już nie dał rady wstać. Przewrócił, nogi zapiął, ten łokieć jak wszedł z góry. Tylko ja jestem zawiedziony z tego względu, że Pudzian odklepał. No jak to można, k****, bomby odklepać?!

”Bad Boy” został również zapytany o potencjalną walkę z Pudzianowskim.

Jestem bardzo chętny na walkę… w stójce oczywiście. Na razie mam kontuzję. On jest ciężkim gościem. Nie mam tak zwinnego parteru jak Mamed Khalidov, także widzę swoje szanse w stójce

Zobacz także:

Łukasz “Juras” Jurkowski o walce we freakach: Miałem propozycje, ale ja nie jestem najtańszym zawodnikiem! Widzieliście?

Człowiek potrafiący w polskim MMA ciągnąć kilka srok za ogon na raz – Łukasz “Juras” Jurkowski gościł w programie internetowym u twórcy wywiadów Winiego, gdzie opowiedział o potencjalnej walce we freakowej organizacji.

Zawodnik PRIME prosi o pomoc i organizuje zbiórkę: Nie będę miał, gdzie mieszkać! Co wy na to?

Kuba Lasik postanowił zorganizować zbiórkę. Freak fighter zapewnia, że zaraz może nie mieć, gdzie mieszkać. To nie pierwszy raz, gdy przy Lasiku pojawiają się duże kontrowersje, bowiem był on jednym z właścicieli ”AlkoMaster”, a wiemy jaka afera powstała po pierwszej edycji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis