MMA PLArtur SzpilkaDiablo vs Szpila w KSW? Krzysztof Włodarczyk komentuje potencjalne zestawienie na gali polskiego giganta!

Diablo vs Szpila w KSW? Krzysztof Włodarczyk komentuje potencjalne zestawienie na gali polskiego giganta!

Czy dojdzie do walki Krzysztof “Diablo” Włodarczyk vs Artur “Szpila” Szpilka w KSW? Ten pierwszy udzielił wywiadu portalowi TVP Sport, w którym przekonuje, że taka propozycja padła.

Diablo vs Szpila w KSW

Krzysztof Włodarczyk i Artur Szpilka to popularni i utytułowani polscy pięściarze. Ten pierwszy cały czas skupia się na występach w boksie, ale ten drugi odnalazł swoją nową sportową drogę i z powodzeniem walczy w MMA, gdzie odniósł już dwie wygrane – pierwszą z Sergieiem Radczenko w KSW, a drugą z Denisem Załęckim w High League.

Teraz padł pomysł walki Włodarczyka ze Szpilą prawdopodobnie w Federacji KSW.

Diablo vs Szpila w KSW?

Włodarczyk w rozmowie z TVP Sport przyznał wprost, że była propozycja walki ze Szpilką w MMA, ale ma na tę propozycję szybką odpowiedź:

“Była propozycja, sam wiesz z kim (chodzi o Artura Szpilkę – przypis ze strony TVP Sport), ale powiedziałem jasno, że jeśli najpierw zaboksujemy, to potem możemy wejść do klatki. Widzę jednak, że nie ma chęci. Jak ktoś chce ze mną walczyć w MMA, to najpierw zapraszam do boksu. Jak będą chcieli rewanżu, to ponegocjujemy.”

Zamiast na “Szpili”, Włodarczyk skupia się w tej chwili na innym rywali – Łukaszu Różańskim, twierdząc, że chętnie wszedłby z nim do ringu:

“On wciąż czeka na tę walkę z Rivasem i absolutnie go rozumiem, dlatego też cierpliwie czekam. Szczerze, trzymam za niego kciuki, niech spełnia swój american dream. Ale jeśli wielokrotnie przekładana walka z Rivasem po raz kolejny nie dojdzie do skutku, to dlaczego nie? Chyba nie obawia się 41-latka?”

Zobacz także:

Kapitalny nokaut w Moskwie! Dużo skończeń przed czasem na gali ACA 150!  Widzieliście?

Wczoraj w Moskwie odbyła się gala ACA 150, gdzie nie brakowało emocji. Fani będący na hali nie mogli narzekać – było naprawdę dużo skończeń, a pojedynki prowadzone na pełnym dystansie również nie zawiodły.

Walki na lodzie! Mało brakowało, a doszłoby do podwójnego nokautu! [WIDEO] Co wy na to?

W zeszłą sobotę w Rosji doszło do wydarzenia, na którym widzieliśmy walki na lodzie. Jak widać nie brakuje kolejnych szalonych pomysłów, aby spróbować wzbudzić ciekawość/zainteresowanie widzów. Podczas jednego z pojedynków blisko było podwójnego nokautu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis