MMA PLRoyal DivisionJest nagranie zza kulis! Takie pieniądze dostali zawodnicy za uczestniczenie w Royal Division 1!

Jest nagranie zza kulis! Takie pieniądze dostali zawodnicy za uczestniczenie w Royal Division 1!

To nie koniec nagrań zza kulis gali Royal Divsion 1. Tomasz Olejnik zrobił wszystko, aby doszła do skutku pierwsza edycja nowego freakowego projektu. Jak się okazuje był problem z pieniędzmi dla uczestników, którzy postanowili podjąć ryzyko i ”zawalczyć” w szalonych warunkach.

Olejnik

Olejnik tuż po ostatnim starciu zapewniał, że wiele osób utrudniało mu zorganizowanie całe wydarzenia. Ponadto były zawodnik FAME MMA gwarantował, że przy następnych edycjach będzie zdecydowanie lepiej.

Oto ”arena walki”, w której zobaczyliśmy sobotnie starcia…

Jest nowe nagranie!

Na kanale ”AntyFakty” pojawiło się następne nagranie zza kulis gali Royal Division 1. Jak się okazuje organizatorzy nie mieli nawet pieniędzy, żeby zapłacić uczestnikom gali. Pojawiło się duże oburzenie, bowiem niektórzy przyjechali z daleka, aby tylko pokazać się przed kamerami. Głupota? Oczywiście, bo kto normalny bierze udział i przyjeżdża na takie wydarzenie.

Całe wideo poniżej:

O nowym projekcie Olejnika w mocnych słowach wypowiedział się jeden z właścicieli FAME MMA – Michał ”Boxdel” Baron.

podobno na tej nowej „gali” nie ma obsługi medycznej, ziomek skręcił kostkę przed chwila testując ten pseudo-oktagon i nikt się nim nie zajął. Olejnik odstaw te kwasy i nie rób krzywdy tej branży, proszę

Zobacz także:

Romanowski zapowiada spotkanie z Oleksiejczukiem: Małą ciotę to chyba na Mazurach wystrzelę! Widzieliście?

Dziś na instagramie pojawił się mocny wpis Tomasza Romanowskiego (15-8). Wszystko na to wskazuje, że ”Tommy” zapowiada spotkanie z.. Cezarym Oleksiejczukiem (16-5). Obaj w ostatnim czasie nie szczędzili sobie mocnych słów.

Pająk ostro o FAME MMA: Jak podpisywałem kontrakt, to nie wiedziałem, że będę się prosił o walkę! [WIDEO] Co wy na to?

Piotr Pająk w rozmowie z naszym portalem wypowiedział się o swojej sytuacji w organizacji FAME MMA. Youtuber ”Podróże Wojownika” zdradził, że w kontrakcie został mu już tylko jeden pojedynek. Póki co Pająk ma nadzieje, że dostanie trzecią walkę, ale jak przekonuje łatwo nie jest…

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis