MMA PLFAME MMAMurański ostro o Popku: Urodził się gównem, żyje jak gówno i zdechnie jak gówno!

Murański ostro o Popku: Urodził się gównem, żyje jak gówno i zdechnie jak gówno!

Mateusz Murański w ostrych słowach wypowiedział się o Popku Monsterze (4-5). ”Muran” od dawna nie ukrywa dużej niechęci do ”Króla Albanii”. Murański ma nadzieje, że w przyszłości dojdzie do takiego starcia.

Murański

Raper z Legnicy w ostatniej rozmowie z Tomaszem Sararą odpowiadał na pytania widzów. Pojawiło się oczywiście pytanie o rodzinę Murańskich. Odpowiedź Popka była naprawdę mocna.

Niech oni zrobią coś dla Polski i popełnią samobójstwo ku**a, skacząc z mostu razem ze swoją mamą ku*wa.

Wcześniej też było podobnie…

Nie ku*wa, bo to są zwykłe śmiecie, taka walka mnie nie interesuje. Kim oni są w ogóle? Kim jest ten jeden i drugi Murański. Przecież jeden i drugi bić się nie umie. Widziałem tą walkę Murańskiego, to było jakieś… instruktor krav magi do ch*ja Pana.. co to k*wa jest. Nawet jednego ciosu nie zadał, dostał 300 ciosów jak ten film ”300”. Daj spokój. To już wolę dostać od Parka jeśli mój scenariusz by się nie powiódł. Nie ma wstydu niż szarpać się z tymi zerami. Dla mnie to jest temat zamknięty. Do tej walki nigdy nie dojdzie, nawet za milion dolarów. Wysikać się bym nie chciał nawet na te pieniądze. Ja celuje w troszkę więcej niż w jakiś łachmyciarzy.            

Murański o Popku: W klatce mam ochotę go zmiażdżyć!

Mateusz Murański w rozmowie z portalem FanSportu.pl w mocnych słowach wypowiedział się o Popku Monsterze (4-5).

Ja mam konflikt z trzema osobami, jest to Tańcula, Szeliga, który się pod niego podpiął, nie nazwałbym tego konfliktem, ale chętnie bym się z nim zmierzył, Alan i ten śmieć Popek. Jakbym go zobaczył na ulicy, to bym go opluł, a w klatce mam ochotę go zmiażdżyć. Nienawidzę go. Urodził się gównem, żyje jak gówno i zdechnie jak gówno.

Czy w przyszłości dojdzie do takiego starcia?

Najbliższą walkę Mateusz Murański stoczy czternastego maja w Krakowie. Podczas FAME MMA 14 ma do rozwiązania konflikt z Alanem Kwiecińskim. Pojedynek został zakontraktowany w formule MMA.

Rozpiska FAME 14:

Walka wieczoru:
“Gimper” vs “Tromba”

Pozostałe:
Sergiusz “Nitro” Górski vs Marcin “Xayoo” Majkut
Agata “Fagata” Fąk vs Monika Kociołek
Piotr “Szeli” Szeliga vs Norman Parke
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs Krystian “Krycha UFC” Wilczak – walka o pas bmistrzowski kat. 77 kg:
Robert Karaś vs Adam “AJ” Josef
Alan “Alanik” Kwieciński vs Mateusz “Muran” Murański
Mariusz “Hejter” Słoński vs Dawid Malczyński
Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk vs Katarzyna “LalaLuna” Aleksander

Zobacz także:

Mocna wymiana zdań pomiędzy Załęckim, a Kubiszynem: Ci tłumaczę tępaku pi**dolony, że to była skrucha! Widzieliście?

Podczas pierwszej konfrontacji słownej Denisa Załęckiego z Mateuszem Kubiszynem nie brakowało tak zwanych dymów. Padły mocne słowa i wydaje się, że na pierwszej konferencji High League 3 może być grubo. Do ich starcia dojdzie czwartego czerwca w Ergo Arenie. Pojedynek został zakontraktowany w formule MMA.

Mocna zaczepka w stronę Brodnickiej! Jej największy wróg pomaga ”Kamiszce”! Zaskoczeni?

Robi się ciekawie. Dopiero zostało ogłoszone starcie między Kamilą Wybrańczyk, a Ewą Brodnicką i już pojawiają się pierwsze ”szpileczki”. Jak się okazuje w przygotowaniach ”Kamiszki” pomaga… Ewa Piątkowska, która wiadomo nie od dziś – ma duży konflikt z Brodnicką.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis