MMA PLBoxdelBoxdel ostro o gali Royal Division: Odstaw te kwasy i nie rób krzywdy tej branży!

Boxdel ostro o gali Royal Division: Odstaw te kwasy i nie rób krzywdy tej branży!

Michał Baron jeden z właścicieli FAME MMA na twitterze postanowił zareagować i skomentować gale Royal Division. Popularny ”Boxdel” w mocnych słowach wypowiedział się o Tomaszu Olejniku, który na swoim koncie ma dwie walki w FAME MMA.

Boxdel

Było duże zamieszanie. Tomasz Olejnik do samego końca walczył, aby doszło do pierwszej edycji. Ostatecznie zobaczyliśmy pojedynki w szalonej scenerii. Nie wyglądało to bezpiecznie. Większość ogłoszonych pojedynków nie doszło do skutku. Chociażby występ Krzysztofa ”Bodychrista” Ciesielskiego.

Sami zobaczcie jak to wyglądało:

Boxdel komentuje!

Michał Baron za pomocą twittera postanowił skomentować zachowanie Tomasza Olejnika, który zrobił wszystko, aby doszło do Royal Division 1.

podobno na tej nowej „gali” nie ma obsługi medycznej, ziomek skręcił kostkę przed chwila testując ten pseudo-oktagon i nikt się nim nie zajął. Olejnik odstaw te kwasy i nie rób krzywdy tej branży, proszę

Widzowie jednak szybko wyłapali i zareagowali na słowa ”Boxdela”. Mowa oczywiście o obsłudze medycznej.

No nie wiem U Olejnika na relacji widać coś innego

Zobacz także:

Legendarny Graham o Pudzianie: Byłem pod dużym wrażeniem, jak szybko udało mu się nauczyć MMA! [WYWIAD] Widzieliście?

Udało nam się porozmawiać z legendarnym Peterem Grahamem (59-14-1, 32 KO), który odpowiedział na parę naszych pytań. Reprezentant Australii opowiedział o swojej barwnej karierze, i o walkach w naszym kraju.

Zawodnicy Royal Division pokazują skandaliczne kulisy gali! Policja próbowała przerwać wydarzenie! [WIDEO] Co wy na to?

Jeszcze dziś mocno zagrożona była pierwsza edycja Royal Division. Tomasz Olejnik nie zamierzał odpuścić i zrobił wszystko, aby doszło do walk i samej gali. W internecie pojawiły się nagrania za kulis, które należą do kontrowersyjnych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis