MMA PLNajnowszeRoyal DivisionGala Royal Division pod znakiem zapytania! Absurd goni absurd!

Gala Royal Division pod znakiem zapytania! Absurd goni absurd!

Gala Royal Division to nieustanne pasmo porażek. Począwszy od walki sobowtórów do dzisiejszego zdarzenia. Dziś miało być zorganizowane pierwsze wydarzenie tejże organizacji, jednak możliwe, że dzisiejsza gala nie dojdzie do skutku. Dlaczego? O tym się dziś dowiecie.

Po pierwszej konferencji i próbie zorganizowania walki sobowtórów na organizację spadła masa krytyki. Przez ową krytykę z organizacji wycofała się twarz tego projektu – Antoni Królikowski. Pieczę nad Royal Division przejął Tomasz Olejnik. Tak, chodzi o króla nokautów z FAMEMMA. Niestety nie podołał organizacji gali.

Absurd goni absurd

Inauguracyjna gala zaplanowana jest już na dzisiejszy wieczór, a wielce prawdopodobne jest nieodbycie dzisiejszego wydarzenia przez fatalną organizację. Dziś Marcin Malczyński na swoim Twitterze przedstawił nieco kulis organizacji tej gali i ujawnił niekoniecznie czyste zagrywki Tomka Olejnika. Na swoim Twitterze napisał następująco;

Olejnik zorganizował Royal Division w jednym z moim klubów w którym trenuje we Wrocławiu, mówiąc właścicielom, że będą to „sparingi” transmitowane online, właśnie mój znajomy menago klubu jedzie ich wy**bać, a już się rozstawiali ze sprzętem. Ps. Gala miała być dzisiaj.

Jak możemy doczytać z kolejnych wpisów Marcina a propos gali, miała być ona zorganizowana w Puma Sport Center. Czy wydarzenie się dziś obędzie? Tego nikt nie wie, prawdopodobnie jak organizatorzy.

Zobacz także:

Denis Załęcki ostro o Vasylu: Niech wypi**dala rodziny bronić na Ukrainie, a nie wali w ch*ja! [WIDEO] Widzieliście?

Denis Załęcki podczas pierwszej konfrontacji z Mateuszem Kubiszynem postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o innym zawodniku GROMDY. Mowa o Vasylu, który w mediach społecznościowych wyśmiał i skomentował debiut ”Bad Boya” w High League. Tu jest również mocna spina.

Były mistrz KSW wchodzi w dyskusję z polskim hejterem: A Ty ku**a co zrobiłeś w życiu?

Fernando Rodrigues (13-7) nie odpuszcza! Były mistrz KSW w wadze ciężkie podpisał kontrakt z rosyjską organizacją Russian Cagefighting Championship. ”Santo Forte” postanowił wejść w dyskusję z jednym z polskich internautów. Padły mocne słowa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis