MMA PLUFCZarobki po UFC 270 ujawnione! Wiemy ile zarobił walczący o podwyżkę mistrz wagi ciężkiej Francis Ngannou!

Zarobki po UFC 270 ujawnione! Wiemy ile zarobił walczący o podwyżkę mistrz wagi ciężkiej Francis Ngannou!

Zarobki po minionej gali UFC 270 w Anaheim ujawnione! Wiemy już dokładnie ile pieniędzy zarobił – starający się o podwyżkę – mistrz wagi ciężkiej Francis Ngannou.

Zarobki po UFC 270

Przypominamy, że Kameruńczyk na UFC 270 walczył nie tylko o pełnoprawne mistrzostwo królewskiej dywizji, ale także o kartę przetargową w negocjacjach z amerykańskim gigantem w sprawie przedłużenia kontraktu.

Zarobki po UFC 270 ujawnione! Wiemy ile zarobił walczący o podwyżkę mistrz wagi ciężkiej Francis Ngannou!

Ngannou w walce wieczoru wspomnianej imprezy wypunktował niepokonanego dotychczas Ciryla Gane, zaskakując Francuza i opinię publiczną swoimi zapasami, po które uciekł w… rundach mistrzowskich walki wieczoru UFC 270!

Ostatecznie Kameruńczyk obronił tytuł mistrzowski, pozostając na tronie królewskiej dywizji wagowej największej organizacji MMA na świecie.

Ngannou jasno przyznaje, że będzie walczył teraz z UFC o podwyższenie wynagrodzenia. A skoro chce je podnieść, to sprawdźmy jak aktualnie wygląda jego sytuacja finansowa.

Poniżej publikujemy listę płac po UFC 270. Francis Ngannou jest jej liderem, zgarniając… 600 tys. dolarów za występ. Drugi na liście płac pod względem wielkości zarobków jest Ciryl Gane z gażą w wysokości 500 tys. dolarów.

Później jest już przepaść. Dość powiedzieć, że zawodnicy walczący o pas wagi muszej zarobili między 150 a 200 tys. dolarów.

Cała lista płac do sprawdzenia poniżej:

Zdjęcie

Zobacz także:

Szeli ostro o Arabie: Wyzywnie mnie do walki, biorąc jako kartę przetargową trenera jest słabe!

Od jakiegoś czasu bardzo głośno zrobiło się w mediach o niesnasce pomiędzy Piotrem „Szelim” Szeligą, a Gabrielem „Arabem” Al-Sulwim. Ten pierwszy postanowił rzucić więcej światła na tę sprawę.

Murański o kontrowersjach z Najmanem: Jestem pełen optymizmu po reakcji społeczeństwa!

Negatywna narracja o wydarzeniu MMA VIP 4 trwa w najlepsze. Całą sytuację postanowił skomentować również niedoszły rywal Marcina Najmana, Jacek Murański.

Włodarze FAME MMA o sytuacji z Don Kasjo: Zawiódł nas bardzo!

Podczas specjalnej konferencji FAME MMA dwóch włodarzy – Wojciech Gola i Michał Baron skomentowali ostatnią sytuację z popularnym ”Don Kasjo”. Kasjusz Życiński odszedł z FAME MMA i został właścicielem nowo powstałej organizacji Prime Show MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis