MMA PLDon KasjoWłodarze FAME MMA o sytuacji z Don Kasjo: Zawiódł nas bardzo!

Włodarze FAME MMA o sytuacji z Don Kasjo: Zawiódł nas bardzo!

Podczas specjalnej konferencji FAME MMA dwóch włodarzy – Wojciech Gola i Michał Baron skomentowali ostatnią sytuację z popularnym ”Don Kasjo”. Kasjusz Życiński odszedł z FAME MMA i został właścicielem nowo powstałej organizacji Prime Show MMA.

Kasjo

Trzeba przyznać, że ostatni pojedynek Kasjusza dostarczył mnóstwo emocji. ”Don Kasjo” wypunktował byłego mistrza KSW. Wrzosek był momentami celniejszy, lecz to Kasjusz bił zdecydowanie częściej. Wrażenie mogły zrobić chociażby uderzenia na korpus. Dodatkowo Życiński nie pierwszy raz popisał się świetną kondycją.

Właściciele FAME MMA o Don Kasjo: Zawiódł nas bardzo!

Wojciech Gola i Michał Baron postanowili skomentować sytuację z ”Don Kasjo”.

Hubert Mściwujewski: Jesteśmy też tutaj, żeby przeprosić Sariusa, który miał zawalczyć na gali FAME MMA 13 jednak nie wystąpi na tym wydarzeniu. Sarius miał bić się z Kasjuszem i chciałbym tutaj oddać głos chłopakom żebyście skomentowali to co się wydarzyło.  

Wojciech Gola: Nie do końca, ponieważ nadal szukamy rywala dla Sariusa. Zobaczymy co dalej się wydarzy. Przepraszamy go, wynikło to z nie naszej winy. Może Michał powiesz dalej jak to wyglądało.  

Boxdel: Wiecie co sprawa tego zestawienia jest bardzo skomplikowana. Jak wszyscy wiemy Sarius miał zawalczyć z Don Kasjo. Nastąpiła taka sytuacja, że Kasjo odszedł z federacji FAME mimo tego, że przybił pionę z Rafałem naszym prezesem firmy, gdzie dogadywali warunki umowy – wszystko było już dogadane. Nie poinformował nas nawet wcześniej, że taki zamiar opuszczenia naszej federacji ma nastąpić.       

Wojciech Gola: My też z Kasjuszem działamy od dawna i wiem, że możemy/mogliśmy mu ufać. Wszystkie walki jakie dogadywał zawsze dochodziły do skutku. Tutaj była kwestia podpisania kontraktu natomiast Kasjusz odwlekał to, powiedział że ma kontuzje i inne plany. Tak jak powiedział Michał – Kasjusz zbił piątkę z Rafałem no i nie wiedząc czemu wycofał się. Teraz możemy go zobaczyć jako włodarza.     

Boxdel: Ja rozumiem, że każdy ma prawo każdy obrać sobie jakąś inną ścieżkę, jedyne co jest mi przykro, że Kasjusz mi zarzucał niesłowność, a tutaj zrobił praktycznie to samo. Trochę słabo, ale widziałem nagłówek, że Kasjusz powiedział – że czujemy presję i wskrzeszamy upadłych youtuberów. Jedyny mój komentarz do tego to u Ciebie Kasjo w main evencie będą się napi**dalać Kamerzysta i Kruszwil, którzy do tych podupadłych youtuberów należą.      

Wojciech Gola: Kasjusz zawsze mówił o zasadach, a tutaj sam pokazał, że jest inaczej. Zawiódł nas bardzo. Ja też szczególnie mocno w niego wierzyłem w Kasjo, ponieważ w ”Ex na plaży” był taką ciekawą postacią, razem budowaliśmy pozycję. Dużo zyskaliśmy dzięki Kasjuszowi, a on dzięki nam bardzo dużo zyskał i jest mi szczególnie przykro. To jest taka zaskakująca decyzja, że nagle postanowił – że mówi elo i nawet bez pożegnania.   

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Norman Parke apeluje do Boxdela: Oddaj mój pas króla! Co wy na to?

Już niebawem poznamy szczegóły następnego pojedynku Normana Parke. ”Stormin” tym razem w mediach społecznościowych apelował do jednego z właścicieli FAME MMA. Parke ma nadzieje, że w obecnej sytuacji zostanie mu oddany pas króla.

Duża krytyka! Internauci ośmieszają miasto Wieluń po ogłoszeniu gali MMA VIP 4! Widzieliście?

Marcin Najman za pomocą mediów społecznościowych ogłosił, że gala MMA VIP 4 odbędzie się piątego marca w Wieluniu. Jak się okazuje wielka krytyka spadła nie tylko na ”El Testosterona”, a WOSiR czy urząd miasta.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis