MMA PLMarcin NajmanMurański o kontrowersjach z Najmanem: Jestem pełen optymizmu po reakcji społeczeństwa!

Murański o kontrowersjach z Najmanem: Jestem pełen optymizmu po reakcji społeczeństwa!

Negatywna narracja o wydarzeniu MMA VIP 4 trwa w najlepsze. Całą sytuację postanowił skomentować również niedoszły rywal Marcina Najmana, Jacek Murański.

Murański Najman

Wydarzenia związane z organizacją MMA-VIP zdominowały rynek Freak-Fightów w ostatnich tygodniach. Po ogłoszeniu frontmana federacji w postaci „Słowika” czyli bossa pruszkowskiej mafii, Marcin Najman spotkał się z olbrzymią dezaprobatą społeczeństwach. Skutki na ten moment są dramatyczne, ponieważ MMA-VIP straciło wszystkich dotychczasowych sponsorów.

„Jestem pełen optymizmu po reakcji społeczeństwa”

Podczas konferencji prasowej FAME MMA 13, wywiadu dla naszej redakcji udzielił Jacek Murański, który przestawił swoją optykę na sytuację z galą MMA VIP Marcina Najmana.

Ja mam takie zdanie, że jestem pełen optymizmu po reakcji szeroko pojętego społeczeństwa. Akurat tę sprawę pod taki moralny pręgierz wziął dziennikarz Stanowski – bardzo dobrze. Natomiast ja jestem bardzo zbudowany taką spontaniczną reakcją. Tego naprawdę się nie spodziewałem. To mnie buduje. Tym bardziej, że w jednym z materiałów, ten Marcin Najman (…) wpadł na pomysł, żeby na jednym ze swoich filmików nazwania mnie wielokrotnym kryminalistą.

Cały wywiad dostępny poniżej:

Zobacz także:

Włodarze FAME MMA o sytuacji z Don Kasjo: Zawiódł nas bardzo!

Podczas specjalnej konferencji FAME MMA dwóch włodarzy – Wojciech Gola i Michał Baron skomentowali ostatnią sytuację z popularnym ”Don Kasjo”. Kasjusz Życiński odszedł z FAME MMA i został właścicielem nowo powstałej organizacji Prime Show MMA.

Nitro wystąpi w walce wieczoru FAME MMA 13! Znamy przeciwnika!

Dwudziestego szóstego marca w Gliwicach dojdzie do gali FAME MMA 13. Podczas specjalnej konferencji dowiedzieliśmy się, że w walce wieczoru zobaczymy Sergiusza ”Nitro” Górskiego. 26-latek na samym instagramie posiada milion obserwujących. Poznaliśmy przeciwnika Górskiego.

Mówiło się o tym długo! Walka włodarzy na gali FAME MMA w 2022 roku!

O takim starciu mówiło się długo. W 2022 roku dojdzie do walki włodarzy FAME MMA. Michał Baron w formule K-1 ma zmierzyć się z Wojciechem Golą. Jest jeden warunek

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis