MMA PLarmia fight nightZapowiedź gali Armia Fight Night 11 – Bitwa o Niepodległość [WIDEO]

Zapowiedź gali Armia Fight Night 11 – Bitwa o Niepodległość [WIDEO]

Foto: Armia Fight Night

Już 5 listopada w Łodzi odbędzie się gala Armia Fight Night 11. Organizacja przygotowała zapowiedź wideo tego wydarzenia.

Gala będzie poświęcana odzyskaniu przez Polskę niepodległości, które świętujemy właśnie w listopadzie. W karcie walk znalazło się aż 10 pojedynków. W dwóch z nich w stawce znajdą się mistrzowskie szable.

Tak jak w przypadku poprzednich edycji wydarzenie transmitowane będzie w TVP Sport.

Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi.

Zapowiedź gali Armia Fight Night 11:

O gali ARMIA FIGHT NIGHT 11 – BITWA O NIEPODLEGŁOŚĆ

Jedenasta edycja gali Armia Fight Night – Bitwa o Niepodległość odbędzie się 5 listopada w Łodzi. Kibice będą mogli oglądać to sportowe widowisko na antenie TVP Sport.

Dziesięć poprzednich edycji – w tym jedna Edycja Specjalna – nie zawiodły oczekiwań wymagających kibiców – również tym razem fani sportów walki mogą liczyć na mocne sportowe zestawienia. Na szczycie karty walk, która łącznie liczy 10 pojedynków i która po brzegi wypełniona jest bezdyskusyjnie wartymi uwagi nazwiskami, znajdziemy dwa niezwykle elektryzujące starcia o mistrzowskie szable organizacji.

„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.” W listopadzie 1918 roku, po 123 latach nieobecności na mapach politycznych Europy Polska odzyskała niepodległość. Gala będzie poświęcona ku upamiętnieniu rocznicy odzyskania suwerenności kraju.

Nazwiska bohaterów tego wydarzenia organizacja będzie odsłaniać niebawem. Zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych Armia FightNight oraz wspólnego oglądania jedenastej edycji gali.

Gala organizowana przy współpracy federacji Armia FightNight z 18 Dywizją mechanizowaną Wojska Polskiego na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim.

Zobacz także:

Marcin Różalski stoczy następną walkę? Doszło do spotkania z Maciejem Kawulskim!

Marcin Różalski w mediach społecznościowych zdradził, że doszło do jego spotkania z Maciejem Kawulskim. To może zwiastować kolejny pojedynek popularnego ”Różala”. 43-latek ostatnią walkę stoczył w październiku poprzedniego roku.

„Bombardier” ponownie rywalem Mariusza Pudzianowskiego. Starcie kolosów na KSW 64 w Łodzi

Od razu po niefortunnych zdarzeniach, które doprowadziły do odwołania tego pojedynku na gali KSW 59, szefowie KSW zapowiedzieli, że ze względu na olbrzymie zainteresowanie starciem Mariusza Pudzianowskiego (15-7, 10 KO) z Bombardierem (2-0, 2 KO) będą chcieli doprowadzić do tej walki ponownie.