MMA PLArchiwumClout MMAZałęcki przed walką z Omielańczukiem zapowiada: Takiego dobrego Denisa Załęckiego jeszcze nie było

Załęcki przed walką z Omielańczukiem zapowiada: Takiego dobrego Denisa Załęckiego jeszcze nie było

Denis Załęcki przed nadchodzącą wielkimi krokami walką z Danielem Omielańczukiem na gali Clout MMA 2 zapowiada, że przygotował formę, której kibice się nie spodziewają. Wyszczuplony, dynamiczniejszy, szybszy Denis Załęcki to ktoś, kogo mogą spodziewać się kibice oglądając jego najbliższe starcie.

Załęcki przed walką z Omielańczukiem zapowiada

A to odbędzie się już w najbliższą sobotę 28 października w Orlen Arenie w Płocku. Zawodnik z Torunia w walce wieczoru wydarzenia zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC i KSW – Danielem Omielańczukiem.

Pojedynek ten będzie zwieńczeniem wielomiesięcznego konfliktu medialnego, który Załęcki i Omielańczuk prowadzą. Zresztą nieprzypadkowo, Daniel Omielańczuk zapowiadał, że Denis Załęcki to jedyny rywal, którego nie tylko chce pokonać, ale przede wszystkich chce mu zrobić krzywdę i sprawić, by w klatce cierpiał.

Załęcki przed walką z Omielańczukiem zapowiada: Takiego dobrego Denisa Załęckiego jeszcze nie było

Tylko czy mu się ta sztuka uda? Widząc najnowszy wywiad, jaki Denis Załęcki udzielił kanałowi FanSportuTV można mieć co do tego wątpliwości.

Zawodnik z Torunia jest pewny siebie przed nadchodzącą konfrontacją z Danielem Omielańczukiem. Na dodatek przekazał jak zmienił się do tej walki i na co zamierza postawić, będąc już w klatce:

“Takiego dobrego Denisa Załęckiego jeszcze nie było. To jest nowość, co to będzie. Widzę, że chudziutki jestem. 104 kilogramy ważę, nawet niecałe. Także niech ta walka się kończy, bo muszę trochę przytyć, bo się źle czuję z tą wagą. Ale musiałem schudnąć, bo wiem, że przeprawa będzie gruba, ale wiem, że szybkością, siłą, dynamiką, bo nie chcę uciekać, chcę bić się z nim i stawić opór w walce. Po prostu wiem, że jego trzy ciosy, to moje trzydzieści ciosów będzie. Taką, jaką ma szczelną gardę, to myślę, że nie przepali tego, co mu pokażę w walce.”

A Wy jak typujecie zwycięzcę walki Omielańczuk vs Załęcki? Kto według Was wygra walkę wieczoru nadchodzącej gali Clout MMA 2 w Płocku?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis