MMA PLNajnowszeBoksOficjalnie Masternak zawalczy o mistrzostwo świata! Polak: 21 lat poświęceń i wyrzeczeń!

Oficjalnie Masternak zawalczy o mistrzostwo świata! Polak: 21 lat poświęceń i wyrzeczeń!

To jest informacja dnia! Nasz reprezentant Mateusz Masternak (47-5, 31 KO) doczeka się mistrzowskiej szansy. Polak zawalczy o pas federacji WBO w kategorii cruiser. Będzie miało to miejsce dziesiątego grudnia w Anglii, a przeciwnikiem Polaka będzie aktualny mistrz Chrisem Billamem-Smithem (18-1, 12 KO).

Masternak

”Master” wraca po przerwie i od razu będzie to walka o największe laury.

Ostatni pojedynek Mateusz miał miejsce pod koniec października poprzedniego roku. ”Master” po dwunastu rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał twardego JasonaWhateley’a.

Wcześniej Biało-Czerwony pokazywał się z efektownej strony przed czasem kończąc Felipe Nsue i Armendem Xhoxhajem, a na punkty pokonując Adama Balskiego. Masternak ma aktualnie serię sześciu zwycięstw z rzędu.

Masternak przed wielką szansą!

Oficjalnie nie natychmiastowy rewanż z Lawrence Okolie, a walka z naszym reprezentantem Mateuszem Masternakiem (47-5, 31 KO). Polak już dziesiątego grudnia zawalczy o mistrzostwo świata.

Oto co napisał Masternak po ogłoszeniu walki.

‼️Mamy to‼️ Mamy to‼️

🔥Walka o pas Mistrza Świata WBO🔥

21 lat poświeceń i wyrzeczeń i oto stanąłem przed bramą sportowej chwały!

10.12.2023 Bournemouth🥊

Zrobię to!

Pas będzie w PL

‼️Mamy to‼️ Mamy to‼️🔥Walka o pas Mistrza Świata WBO🔥21 lat poświeceń i wyrzeczeń i oto stanąłem przed bramą sportowej chwały!10.12.2023 Bournemouth🥊Zrobię to!Pas będzie w PL🥊🇵🇱

Posted by Mateusz Masternak on Tuesday, October 24, 2023
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis