MMA PLNajnowszeClout MMAPopularny polski sędzia miał propozycję walki z Denisem Załęckim: Może kiedyś mnie skuszą!

Popularny polski sędzia miał propozycję walki z Denisem Załęckim: Może kiedyś mnie skuszą!

Popularny polski sędzia klatkowy Piotr Jarosz przyznał, że miał propozycję walki z Denisem Załęckim. To potencjalne starcie miałoby odbyć się w formule MMA i dla freakowej organizacji!

polski sędzia miał propozycję walki z Denisem Załęckim

Piotr Jarosz był gościem jednego z odcinków programu WarszawskiKoks na YouTube, gdzie pokazał fanom ile kilogramów jest w stanie wycisnąć na ławce płaskiej.

Podczas przygotowania się do konkurencji, sędzia Jarosz rozmawiał z prowadzącymi kanał, gdzie zdradził, że miał propozycję walki i to z samym Denisem Załęckim, który aktualnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskich freakach.

Popularny polski sędzia miał propozycję walki z Denisem Załęckim: Może kiedyś mnie skuszą!

Sędzia Jarosz przyznał, że miał konkretną ofertę walki z “Bad Boyem”, ale postanowił ją odrzucić:

“Oficjalnie mogę powiedzieć, że odrzuciłem propozycję walki. Odrzuciłem i tyle. Nie zależy mi na forsie czy kasie. Nie zrobię tego. Nie powiem, że może kiedyś mnie skuszą, ale nie czuję, że jest mi to potrzebne. No chyba, że bym to zrobił ze względu na to, że chciałbym przeżyć coś dodatkowego. […] Mi z Denisem Załęckim proponowali walkę w wadze open. Że ja tam ważę 80 kilogramów, a on 110. Walka w MMA. Oferta była kiedy miałem 39 lat i ją odrzuciłem.”

Cały program WarszawskiKoks z udziałem Piotra Jarosza do sprawdzenia poniżej:

A Wy chcielibyście zobaczyć kiedyś potencjalną walkę Jarosz vs Załęcki w klatce i na zasadach MMA? Kto według Was by wygrał taki pojedynek?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis