MMA PLNajnowszeClout MMAMarcin Najman miał propozycję walki ze “słabym rywalem”. Dziennikarz sugeruje, że mogło chodzić o niego [WIDEO]

Marcin Najman miał propozycję walki ze “słabym rywalem”. Dziennikarz sugeruje, że mogło chodzić o niego [WIDEO]

Cesarz polskich freak fightów, który najprawdopodobniej ma na koncie więcej porażek niż jednostek treningowych – Marcin Najman zdradził, że miał propozycję walki ze “słabym rywalem”. W sieci pojawiła się sugestia, kto tym rywalem mógł być.

Marcin Najman

Marcin Najman w swojej ostatniej walce stoczonej dla organizacji Clout MMA sięgnął freakowego olimpu, kiedy to przyszło mu się zmierzyć z Jackiem Murańskim. Walkę tą kibice określali jako finałowego bossa polskich freak fightów.

Starcie to zakończyło się klasycznie dla Marcina Najmana – sromotną porażką, którą zrzucał na kontuzję oka wyrządzoną mu w klatce przez “Murana”:

Marcin Najman miał propozycję walki ze “słabym rywalem”. Dziennikarz sugeruje, że mogło chodzić o niego

Teraz, w wywiadzie dla portalu TVReklama, Marcin Najman przyznał, że miał propozycję walki ze słabym potencjalnie rywalem.

Dziennikarz portalu MMA.PL, Michał Cichy zasugerował na portalu X, iż tym rywalem mógł być on. “El Testosteron” jednak to starcie… odrzucił:

“Marcin Najman powiedział w wywiadzie dla@tvreklama_pl, że miał propozycję walki ze słabym rywalem, ale nie zdąży wyleczyć się po deklasacji z Murańskim, żeby coś potrenować do tej walki. To chyba nie jestem tak słaby, skoro mistrz WKU i wybitny bokser musi do mnie trenować.”

A Wy chcielibyście zobaczyć kiedyś walkę Najman vs Cichy? Kto według Was by to starcie wygrał?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis