MMA PLNajnowszeClout MMAWsiadamy! „Piwko nie można” wystąpi w walce samochodowej na Clout MMA 5

Wsiadamy! „Piwko nie można” wystąpi w walce samochodowej na Clout MMA 5

„Piwko nie można” zadebiutuje w klatce CLOUTMMA. Pierwszy w Polsce pojedynek w samochodzie już 8 czerwca w Katowicach

Piwko nie można na Clout MMA 5
Foto: CLOUT MMA

Takiego pojedynku w historii polskich freak-fightów jeszcze nie było. Na CLOUTMMA 5 w katowickim Spodku fani będą świadkami pierwszego starcia w samochodzie. Pierwszym zawodnikiem został Serhii „Piwko nie można” Mykhailiuk. Jego rywalem może zostać każdy z fanów. Przeciwnik zostanie wyłoniony drogą castingu. Bilety na CLOUTMMA 5 dostępne są na eBilet.pl.

Czas na pierwszą w Polsce walkę w samochodzie. Pierwszym z bohaterów car fightu został najpopularniejszy taksówkarz w Polsce – Serhii “Piwko nie można” Mykhailiuk. Bohater viralowych materiałów wideo zaprezentuje swoje umiejętności już 8 czerwca w katowickim Spodku.

CLOUTMMA ogłasza konkurs na przeciwnika „Piwko nie można”. W tym pojedynku może wystąpić każdy z fanów organizacji. Jakie warunki trzeba spełnić, by zmierzyć się w pierwszej w Polsce walce w aucie?

ZOBACZ TAKŻE: Conor McGregor oficjalnie współwłaścicielem potężnej organizacji walk na gołe pięści

Konieczne jest opublikowanie TikToka z hashtagiem #PIWKOCLOUTMMA i oznaczenie profilu organizacji. Przeciwnik dla „Piwko nie można” musi ważyć do 55 kilogramów, musi być pełnoletnim mężczyzną i nie może mieć przeciwwskazań do uprawiania sportów walki. Na zgłoszenia jest czas do 5 maja do 23:59.

Bilety na galę CLOUTMMA 5 dostępne są na platformie eBilet.pl.

[Informacja prasowa]

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis