MMA PLKowalkiewiczZaborowski: Kowalkiewicz będzie chciała wrócić to wyślę ją pierwszy do Stanów, nie bójcie się!

Zaborowski: Kowalkiewicz będzie chciała wrócić to wyślę ją pierwszy do Stanów, nie bójcie się!

Łukasz Zaborowski postanowił zareagować! Mowa o porównaniach Ariane Lipski (13-7) do Karoliny Kowalkiewicz (12-7). Zaborowski twierdzi, że to przesada i to pokazuje niewiedzę kibiców.

Podopieczna Łukasza Zaborowskiego i Emila Grzelaka wróciła do klatki po ponad rocznej przerwie. Kowalkiewicz była dzielna i próbowała do samego końca wyjść z potwornie trudnej sytuacji! Karolina ostatecznie pod koniec pierwszej odsłony została poddana w starciu z Jessicą Penne (14-5).

Zaborowski: Ja po tylu latach pracy w MMA widzę swoje błędy!

Łukasz Zaborowski postanowił zareagować na twitterze. Mowa o porównaniach, które w ostatnim czasie pojawiły się w sieci.

Mam wrażenie ze większość komentujących interesuje się MMA od 2 lat. Porównywanie Lipski (27 lat) której i tak połowa ludzi co walkę ciśnie (po przegranej) do Karoliny (36 lat) jest całkowicie głupie. To jak porównać Adamka do młodego pięściarza któremu i tak zdarzy się przegrać.

Jeszcze jedno. Ja nie prowadzę Karoliny od dwóch lat tylko od ostatniej walki w KSW wiec zrobiliśmy większość kariery i na to ze KK walczy od 26 roku życia to wykonaliśmy dużo dobrej roboty,nie chciała 4 lata temu wyjechać bo to był na to czas.Teraz wyjazd pokrzyżowała pandemia

I na koniec jak KK będzie chciała wrócić to wyślę ja pierwszy do Stanów nie bójcie sie, ja po tylu latach pracy w MMA widzę swoje błędy 

Ale myśle ze przy ilości fanów których ma KK to hejterow nie ma wcale. A Ci co są to niech sobie gadają przecież takie są czasy ze każdy może sobie gadać ale nie każdy może żyć jak chce i to ich boli 

Ta porażka nie zawaliła życia Karoliny bo je ma@bardzo dobre ale boli bo KK ma duże ambicje. Jak wygrasz jest cudownie a jak przegrasz to klatka piersiowa ściska Cię 5 razy dziennie ale trzeba iść dalej i po prostu żyć 

Zobacz także:

Najman zadzwonił na wizji High League! Zaproponował Bonusowi BGC walkę z Polskim Kenem! Co wy na to?

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać! ”El Testosteron” postanowił zadzwonić na wizji programu ”Rundka”. Częstochowianin złożył propozycję ”Bonusowi BGC”. Mowa o potencjalnej walce z ”Polskim Kenem” bądź rewanż.

Bonus BGC przeprasza za zachowanie na Rundkach: Źle się z tym czuję i dlatego musiałem to napisać! Wybaczycie?

Bonus BGC przeprasza za swoje zachowanie w odcinku “Rundek”, w którym zmierzył się słownie ze swoim najbliższym rywalem – Japczanem, z którym skrzyżuje rękawice już 28 sierpnia na gali High League 1.