MMA PLBonus BGCNajman zadzwonił na wizji High League! Zaproponował Bonusowi BGC walkę z Polskim Kenem!

Najman zadzwonił na wizji High League! Zaproponował Bonusowi BGC walkę z Polskim Kenem!

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać! ”El Testosteron” postanowił zadzwonić na wizji programu ”Rundka”. Częstochowianin złożył propozycję ”Bonusowi BGC”. Mowa o potencjalnej walce z ”Polskim Kenem” bądź rewanż.

Bonus

Propozycja tyczy się trzeciej edycji MMA VIP, która odbędzie się w październiku. ”Polski Ken” bierze na poważnie swoją przygodę z mieszanymi sztukami walki. Michał Przybyłowicz przygotowuje się pod okiem Rafałem Stasiakiem i Valerii Kukobą w Maniac Gym&Fitness.

Trening daje wolność 🏋️‍♂️

Posted by MMA-Vip on Thursday, August 5, 2021

Najman składa propozycje!

Marcin Najman postanowił zadzwonić podczas wczorajszego programu ”Rundka”. Częstochowianin złożył propozycję ”Bonusowi BGC”. W przypadku przegranej byłoby to starcie z ”Polskim Kenem”, a w przypadku zwycięstwa rewanż z właścicielem MMA VIP. 

Marcin Najman: Chciałbym zapytać Piotrka Bonusa czy jeżeli przegra czego mu nie życzę, bo kibicuje mu. To czy wtedy zdecydowałby się na przykład na walkę z Polskim Kenem na MMA VIP 3? A jeżeli wygra czy dalej będzie chętny na ten rewanż, o którym już mówił z Najmanem.     

Bonus BGC: Inna walka niż walka z Tobą mnie nie interesuje, więc robimy ten rewanż po prostu. 

Całe wideo poniżej:

High League – jak wykupić PPV?

Galę będzie można obejrzeć w Internecie na highlive.tv. Cena transmisji uzależniona jest od wybranego wariantu.

Wariant BASIC oferuje transmisję w jakości 720p i dostęp do zapisu gali przez 24 godziny od jej zakończenia. W tym wypadku cena wynosi 24,99 zł.

Wybierając wariant PREMIUM otrzymamy transmisję w jakości 1080p i dostęp do zapisu gali przez tydzień po jej zakończeniu. Na dodatek dostępna będzie także transmisja z tzw. hejt roomu. Usługa w tym wariancie kosztuje 29,99 zł.

Niezależnie od wybranej formy płatności ceny poszczególnych wariantów pozostają niezmienne. Możemy zapłacić za pomocą przelewu internetowego, BLIK-a, karty płatniczej czy też przy użyciu Google Pay bądź Apple Pay.

High League PPV

Zobacz także:

Jan Blachowicz w pierwszej piątce najpopularniejszych polskich sportowców! Na równi z… Najmanem! Zaskoczeni?

Tak to nie jest pomyłka! Marcin Najman znalazł się na liście najbardziej popularnych polskich sportowców. Podano piątkę sportowców, którzy królują w wyszukiwarce Google.

Szpilka wraca do treningów: Po każdej burzy wychodzi słońce! Kto będzie następnym rywalem?

Niewidziany w akcji od maja, Artur Szpilka wrócił do treningów. Polak na swojej relacji Instastories powiadomił kibiców, że dzisiaj odbędzie pierwszą jednostkę po ponad dwumiesięcznej przerwie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis