MMA PLBonus BGCNajman zadzwonił na wizji High League! Zaproponował Bonusowi BGC walkę z Polskim Kenem!

Najman zadzwonił na wizji High League! Zaproponował Bonusowi BGC walkę z Polskim Kenem!

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać! ”El Testosteron” postanowił zadzwonić na wizji programu ”Rundka”. Częstochowianin złożył propozycję ”Bonusowi BGC”. Mowa o potencjalnej walce z ”Polskim Kenem” bądź rewanż.

Propozycja tyczy się trzeciej edycji MMA VIP, która odbędzie się w październiku. ”Polski Ken” bierze na poważnie swoją przygodę z mieszanymi sztukami walki. Michał Przybyłowicz przygotowuje się pod okiem Rafałem Stasiakiem i Valerii Kukobą w Maniac Gym&Fitness.

Trening daje wolność 🏋️‍♂️

Posted by MMA-Vip on Thursday, August 5, 2021

Najman składa propozycje!

Marcin Najman postanowił zadzwonić podczas wczorajszego programu ”Rundka”. Częstochowianin złożył propozycję ”Bonusowi BGC”. W przypadku przegranej byłoby to starcie z ”Polskim Kenem”, a w przypadku zwycięstwa rewanż z właścicielem MMA VIP. 

Marcin Najman: Chciałbym zapytać Piotrka Bonusa czy jeżeli przegra czego mu nie życzę, bo kibicuje mu. To czy wtedy zdecydowałby się na przykład na walkę z Polskim Kenem na MMA VIP 3? A jeżeli wygra czy dalej będzie chętny na ten rewanż, o którym już mówił z Najmanem.     

Bonus BGC: Inna walka niż walka z Tobą mnie nie interesuje, więc robimy ten rewanż po prostu. 

Całe wideo poniżej:

High League – jak wykupić PPV?

Galę będzie można obejrzeć w Internecie na highlive.tv. Cena transmisji uzależniona jest od wybranego wariantu.

Wariant BASIC oferuje transmisję w jakości 720p i dostęp do zapisu gali przez 24 godziny od jej zakończenia. W tym wypadku cena wynosi 24,99 zł.

Wybierając wariant PREMIUM otrzymamy transmisję w jakości 1080p i dostęp do zapisu gali przez tydzień po jej zakończeniu. Na dodatek dostępna będzie także transmisja z tzw. hejt roomu. Usługa w tym wariancie kosztuje 29,99 zł.

Niezależnie od wybranej formy płatności ceny poszczególnych wariantów pozostają niezmienne. Możemy zapłacić za pomocą przelewu internetowego, BLIK-a, karty płatniczej czy też przy użyciu Google Pay bądź Apple Pay.

High League PPV

Zobacz także:

Jan Blachowicz w pierwszej piątce najpopularniejszych polskich sportowców! Na równi z… Najmanem! Zaskoczeni?

Tak to nie jest pomyłka! Marcin Najman znalazł się na liście najbardziej popularnych polskich sportowców. Podano piątkę sportowców, którzy królują w wyszukiwarce Google.

Szpilka wraca do treningów: Po każdej burzy wychodzi słońce! Kto będzie następnym rywalem?

Niewidziany w akcji od maja, Artur Szpilka wrócił do treningów. Polak na swojej relacji Instastories powiadomił kibiców, że dzisiaj odbędzie pierwszą jednostkę po ponad dwumiesięcznej przerwie.