MMA PLBonus BGCBonus BGC przeprasza za zachowanie na Rundkach: Źle się z tym czuję i dlatego musiałem to napisać

Bonus BGC przeprasza za zachowanie na Rundkach: Źle się z tym czuję i dlatego musiałem to napisać

Bonus BGC przeprasza za swoje zachowanie w odcinku “Rundek”, w którym zmierzył się słownie ze swoim najbliższym rywalem – Japczanem, z którym skrzyżuje rękawice już 28 sierpnia na gali High League 1.

Nowa organizacja ma nowy format konfrontacji słownych między uczestnikami. Są nimi “Rundki”, w których Arkadiusz Pan Pawłowski przepytuje uczestników nadchodzącej imprezy, a oni sami nierzadko tworzą napiętą atmosferę między sobą.

Bonus BGC przeprasza za zachowanie na Rundkach: Źle się z tym czuję i dlatego musiałem to napisać

Taką wykreował właśnie Bonus BGC, który był mocno spięty podczas “Rundek” z Japczanem. W ich konfrontacji doszło nawet do… strącenia nogą stołu i ruszenia z pięściami na rywala przez Bonusa.

Całe wideo poniżej:

Teraz Bonus BGC przeprasza za swoje zachowanie. Oto, co napisał w mediach społecznościowych:

High League PPV

“Pozdrawiam moich kibiców i kibiców Japczana ! Ja do końca chciałem żeby było to robione na sportowo ale musiałem postąpić tak jak postąpiłem…. Nie mam nic do Japczana ale będę musiał zrobić swoje w octagonie. Wczoraj zostałem uświadomiony że to nie KSW a freakowa federacja . Źle się z tym czuje i dlatego musiałem to napisać bo boli mnie to.”

Pozdrawiam moich kibiców i kibiców Japczana ! Ja do końca chciałem żeby było to robione na sportowo ale musiałem…

Posted by BONUS BGC on Tuesday, August 10, 2021

Zobacz także:

Jan Blachowicz w pierwszej piątce najpopularniejszych polskich sportowców! Na równi z… Najmanem! Zaskoczeni?

Tak to nie jest pomyłka! Marcin Najman znalazł się na liście najbardziej popularnych polskich sportowców. Podano piątkę sportowców, którzy królują w wyszukiwarce Google.

Szpilka wraca do treningów: Po każdej burzy wychodzi słońce! Kto będzie następnym rywalem?

Niewidziany w akcji od maja, Artur Szpilka wrócił do treningów. Polak na swojej relacji Instastories powiadomił kibiców, że dzisiaj odbędzie pierwszą jednostkę po ponad dwumiesięcznej przerwie.