MMA PLAkop SzostakYoutuber zrobił zapowiedź walki Hasbulla vs Akop Szostak jako main event KSW 64 [WIDEO]

Youtuber zrobił zapowiedź walki Hasbulla vs Akop Szostak jako main event KSW 64 [WIDEO]

Choć za osiem dni odbędzie się gala KSW 62 z walką wieczoru Szymon Kołecki vs Akop Szostak, to w internecie hula już zapowiedź walki wieczoru gali KSW 64. Tą ma być starcie Hasbulla vs Akop Szostak, choć ma nią być tylko w wyobraźni pewnego youtubera.

Hasbulla vs Akop Szostak

Ebe Ebe to polski youtuber, który specjalizuje się w produkcji prześmiewczych kompilacji. Jego nową produkcją okazała się zapowiedź walki popularnego w Rosji TikTokera – Hasbulli Magomedova z gwiazdą polskiego MMA – Akopem Szostakiem.

Youtuber zrobił zapowiedź walki Hasbulla vs Akop Szostak jako main event KSW 64 [WIDEO]

Gwarantujemy Wam, że po obejrzeniu tego wideo będziecie mieć dobry dzień!

Kim jest ”Hasbulla?

Hasbulla Magomedov to pochodzący z Dagestanu TikToker, który – mimo pierwszego wrażenia – jest już pełnoletni! Rosjanin cierpi na rzadką chorobę genetyczną, która spowodowała zatrzymanie jego fizycznego rozwoju i przejście przez życie z wiecznymi cechami dziecięcymi. Hasbulla jednak jest osobą pełną optymizmu, a jego media społecznościowe są obserwowane w każdym zakątku kuli ziemskiej.

Zresztą, jak nie śledzić Hasbulli Magomedova, skoro możemy tam zobaczyć takie kwiatki:

Zobacz także:

KSW 62: Wzruszająca zapowiedź walki Grzebyk-Zaromskis! Pojawiły się łzy… [WIDEO]

To jest coś wyjątkowego! Wzruszony Marius Zaromskis (23-9) wspomina wyjazd z kraju i prosi o wsparcie swoich kibiców. Litwin już siedemnastego lipca stoczy rewanżowy pojedynek z Andrzejem Grzebykiem (17-4)

“Pierwszy raz go widząc powiedziałem: Ale to jest bestia!” – Mateusz Gamrot o treningach w ATT

Mateusz Gamrot był gościem ostatniego odcinka programu Oktagon Live na Kanale Sportowym, gdzie rozmawiał m.in. o treningach w ATT, gdzie przygotowuje się do nadchodzącej walki ze Jeremym Stephensem.

HIGH LEAGUE: Z TikToka do oktagonu. “Cesarz Narcyz” zadebiutuje w MMA!

High League przekonało do walki w MMA kolejną gwiazdę mediów społecznościowych. Podczas pierwszej gali organizowanej przez Malika Montanę w oktagonie wystąpi jeden z najsłynniejszych polskich influencerów młodego pokolenia, Gabriel Tadeusz Bystrzycki, czyli „Cesarz Narcyz” (0-0)!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis