MMA PLNajnowszeMateusz Gamrot“Pierwszy raz go widząc powiedziałem: Ale to jest bestia!” – Mateusz Gamrot o treningach w ATT

“Pierwszy raz go widząc powiedziałem: Ale to jest bestia!” – Mateusz Gamrot o treningach w ATT

Mateusz Gamrot był gościem ostatniego odcinka programu Oktagon Live na Kanale Sportowym, gdzie rozmawiał m.in. o treningach w ATT, gdzie przygotowuje się do nadchodzącej walki ze Jeremym Stephensem.

Mateusz Gamrot o treningach w ATT

Walka Polaka z rozpoznawalnym Amerykaninem odbędzie się już 17 lipca na gali UFC on ESPN 26 w Las Vegas.

“Pierwszy raz go widząc powiedziałem: Ale to jest bestia!” – Mateusz Gamrot o treningach w ATT

“Gamer” aktualnie przebywa w American Top Team na Florydzie w USA, gdzie szlifuje umiejętności przed nadchodzącą konfrontacją. W rozmowie z Maciejem Turskim, który zapytał Gamrota o obcowanie z gwiazdami światowego formatu, ten podał przykład zawodnika, który zrobił na nim ogromne wrażenie:

“Edson Barboza robi na mnie ogromne wrażenie pod względem stójkowym czy poruszania się. Dustin Poirier robi niesamowite wrażenie jeśli chodzi o pracę bokserską, o poruszanie się na nogach czy poruszanie się głową. Z każdego zawodnika możesz wyciągnąć coś, co może ci zaimponować i czego chciałbyś się nauczyć od niego. Ale kto zrobił na mnie największe wrażenie? To Yoel Romero jak zobaczyłem go w ATT. Na żywo pierwszy raz go widząc, powiedziałem: Ale to jest bestia! Wtedy pierwszy raz poznałem odczucia psychofanów, którzy jak nas widzą, to aż się trzęsą. Wtedy miałem takie same odczucia jak zobaczyłem Romero. W głowie tylko miałem: Chcę mieć zdjęcie, chcę mieć zdjęcie….”

Przypominamy, że Yoel Romero to były pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi średniej UFC, ale obecnie “Żołnierz Boga” jest zawodnikiem organizacji Bellator MMA, gdzie czeka na swój debiut.

Zobacz także:

KSW 62: Wzruszająca zapowiedź walki Grzebyk-Zaromskis! Pojawiły się łzy… [WIDEO]

To jest coś wyjątkowego! Wzruszony Marius Zaromskis (23-9) wspomina wyjazd z kraju i prosi o wsparcie swoich kibiców. Litwin już siedemnastego lipca stoczy rewanżowy pojedynek z Andrzejem Grzebykiem (17-4)

Mirosław Okniński kończy współpracę z Kołeckim! “Czułem, że nie gramy w jednej drużynie od początku…” Zaskoczeni?

Trener Mirosław Okniński kończy współpracę z Sylwestrem Kołeckim! Właściciel Akademii Sportów Walki Wilanów o odejściu jednego z braci Kołeckich spod swoich skrzydeł poinformował w mediach społecznościowych.

HIGH LEAGUE: Z TikToka do oktagonu. “Cesarz Narcyz” zadebiutuje w MMA!

High League przekonało do walki w MMA kolejną gwiazdę mediów społecznościowych. Podczas pierwszej gali organizowanej przez Malika Montanę w oktagonie wystąpi jeden z najsłynniejszych polskich influencerów młodego pokolenia, Gabriel Tadeusz Bystrzycki, czyli „Cesarz Narcyz” (0-0)!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis